Multimedia

Prelegent:
Artur Mucha

Wersjonowanie szablonów Bicep przy użyciu Azure Container Registry

Zarządzanie cyklem życia platformy IaC oraz jej elementów, przy stale zmieniających się komponentach usług chmurowych, nie jest trywialnym zadaniem. Może w tym pomóc zastosowanie wersjonowania szablonów Bicep oraz składowanie ich w Azure Container Registry. W trakcie prelekcji Artur omówi podstawy tego rozwiązania, wraz z przykładami jego użycia.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport