Multimedia

Prelegent:
Konrad Tarnawski

[#671] Mamo, nie teraz, właśnie odpalam botnet – Konrad Tarnawski

Ta prelekcja, oparta na przykładach z życia, analizie rzeczywistych incydentów oraz historiach udaremnionych ataków, zabierze Was w głąb technicznej strony cyberprzestępczości. Zobaczycie, jak ataki wpływają na funkcjonowanie usług, a także jakie konsekwencje niesie za sobą angażowanie się w nie, dzięki demonstracyjnym scenariuszom przeprowadzonym w kontrolowanym środowisku. Przygotujcie się na realia, nie teorię.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport