Szkolenia

Wszystkie szkolenia SysOps/DevOps Polska odbywają się stacjonarnie oraz ONLINE!

SysOps/DevOps Polska zaprasza na szkolenia, które przygotowujemy przy współudziale członków naszej społeczności. Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy. Dochód ze szkoleń jest przeznaczony na działalność statutową Fundacji SysOps/DevOps Polska.

Regulamin zakupu szkoleń

Nazwa modułu szkoleniowego

Ansible w 2 dni! Wszystko co musisz wiedzieć

Szczegóły

5-6 lipca 2021

Wprowadzenie do Kubernetes 

Szczegóły

8-9 lipca 2021

Docker DevOps Workshop

Szczegóły

24-25 czerwca 2021

System monitorowania serwerów i środowiska IT (Zabbix®)

Szczegóły

6-8 września 2021

Azure Fundamentals – podstawy i dobre praktyki

Szczegóły

wrzesień 2021

Terraform – realizacja Infrastructure as Code na bazie chmury AWS

Szczegóły

20-21 września 2021

AWS: From zero to hero

Szczegóły

12-14 lipca 2021

Potrzebujesz szkolenia IT, ale nie znalazłeś idealnego? Przygotujemy je dla Ciebie!

Szczegóły

Fundacja SysOps/DevOps Polska od kilku lat oferuje specjalistyczne kursy i szkolenia. DevOps nadal jest postrzegany jako innowacyjne podejście do prowadzenia projektów, dlatego wszystkie nasze wydarzenia są tak zaprojektowane, aby niezależnie od ich formuły (online/offline) przynosiły uczestnikom maksymalne korzyści.

 

Programy szkoleń zostały ułożone w taki sposób, aby przygotować uczestników zarówno pod kątem teoretycznym, jak i praktycznym do wykorzystania zdobytej wiedzy.

 

Szeroki wachlarz zagadnień, specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży, kilka terminów do wyboru, przyjazna atmosfera i konkurencyjne ceny – to tylko niektóre z wielu zalet szkoleń DevOps, które prowadzimy. Podczas naszych kursów, w zaledwie kilka intensywnych dni, zdobędziecie wiedzę niezbędną do efektywnego działania w wybranym przez Was obszarze.

 

Fundacja SysOps/DevOps Polska oferuje szkolenia w dwóch formatach:

  • – DevOps szkolenie stacjonarne
  • – DevOps kurs online

 

DevOps – szkolenie stacjonarne

Zapisując się na to wydarzenie poza godzinami spędzonymi z trenerem, uczestnicy otrzymują od nas materiały szkoleniowe, czyli prezentację oraz zestaw autorskich ćwiczeń przygotowanych zgodnie z bieżącymi trendami, książkę poświęconą tematyce kursu oraz certyfikat po zakończeniu kursu. Na czas trwania nauki zapewniamy dostęp do infrastruktury niezbędny do aktywnego uczestnictwa. W cenie szkolenia uwzględniona jest przerwa kawowa oraz obiad. Uczestnik zobowiązany jest tylko do przyniesienia własnego sprzętu komputerowego.

 

DevOps – kurs online

Zapisując się na wydarzenie w formie online każdy uczestnik otrzyma pełny dostęp do materiałów szkoleniowych w formie online – prezentacji omawianej w trakcie szkolenia oraz dopasowanych do tematyki laboratoriów. Dzięki temu po szkoleniu uczestnik może w każdym momencie wrócić do ćwiczeń i odtworzyć ponownie zadania. Podobnie jak w przypadku stacjonarnego kursu devops, w wersji online również zapewniamy dostęp do infrastruktury niezbędny do aktywnego uczestnictwa.

 

Szczegółowe informacje na temat naszych szkoleń, ich dat oraz programów szkoleń są dostępne w opisie każdego z nich. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do skontaktowania się z nami poprzez chat, telefonicznie lub za pośrednictwem formularza w zakładce kontakt. Nasi konsultanci z chęcią rozwieją wszelkie wątpliwości. Zapraszamy na zajęcia!

 

Regulamin zakupu szkoleń

sysopsdevops o-nas background

O NAS

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli grupę na facebooku SysOps/DevOps Polska, która szybko zaczęła się rozrastać i dziś ma ponad 25000 użytkowników, a ich liczba stale rośnie! Rozmowy online nie wystarczyły. Zaczęli organizować w Warszawie cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps i DevOps.

Dzięki temu możemy spotkać się poza siecią, posłuchać prelekcji, wymienić technologiczne poglądy i doświadczenia z innymi uczestnikami eventu. MeetUpy rozrosły się i dziś spotykamy się też we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Każde miasto ma swoich prelegentów i słuchaczy, swój klimat i potencjał! 🙂