Szkolenia

BLACK WEEKS – TYLKO TERAZ SZKOLENIA SYSOPS/DEVOPS POLSKA TAŃSZE O 25%! W czasie rejestracji na szkolenie wystarczy wpisać do formularza kod rabatowy BLACKWEEKS. Rabat naliczany jest od cen podanych na stronie. Promocja trwa do 30.11.2021.

Wszystkie szkolenia SysOps/DevOps Polska odbywają się stacjonarnie oraz ONLINE!

SysOps/DevOps Polska zaprasza na szkolenia, które przygotowujemy przy współudziale członków naszej społeczności. Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy. Dochód ze szkoleń jest przeznaczony na działalność statutową Fundacji SysOps/DevOps Polska.

Regulamin zakupu szkoleń

SD-0110 Ansible w 2 dni! Wszystko co musisz wiedzieć

13-14 grudnia 2021

Szczegóły

SD-0111 Ansible i Chmury Aws, Azure

szkolenie dedykowane

Zapytaj

SD-0112 Ansible zaawansowane – pisanie modułów i dynamicznego inventory – python

szkolenie dedykowane

Zapytaj

SD-0113 Ansible – tworzenie pipeline CICD (z Jenkins lub AWX)

szkolenie dedykowane

Zapytaj

SD-0114 Ansible – tworzenie środowiska – Instalacja, zbieranie logów i metryk, wizualizacja, alerting – dobre praktyki

szkolenie dedykowane

Zapytaj

SD-0210 Docker DevOps Workshop

27-28 stycznia 2022

Szczegóły

SD-0211 Systemy CI/CD a konteneryzacja

szkolenie dedykowane

Zapytaj

SD-0310 Wprowadzenie do Kubernetes

9-10 grudnia 2021

Szczegóły

SD-0311 Kubernetes advanced

szkolenie dedykowane

Zapytaj

SD-0312 Kubernetes w chmurze

szkolenie dedykowane

Zapytaj

SD-0410 System monitorowania serwerów i środowiska IT (Zabbix®)

24-26 stycznia 2022

Szczegóły

SD-0510 Terraform – realizacja Infrastructure as Code na bazie chmury AWS

6-7 grudnia 2021

Szczegóły

SD-0511 Budowa sieci VPC i jej terraforming

szkolenie dedykowane

Zapytaj

SD-0610 Azure Fundamentals – podstawy i dobre praktyki

styczeń 2022

Szczegóły

SD-0710 AWS: From zero to hero

31 stycznia – 2 lutego 2022

Szczegóły

SD-0711 Networking on AWS (dwa dni)

szkolenie dedykowane

Zapytaj

SD-0712 AWS Serverless Web Applications

szkolenie dedykowane

Zapytaj

SD-0713 Security on AWS

szkolenie dedykowane

Zapytaj

SD-0714 Logging and Monitoring on AWS

szkolenie dedykowane

Zapytaj

Inne

Potrzebujesz szkolenia IT, ale nie znalazłeś idealnego? Przygotujemy je dla Ciebie!

Szczegóły  Osoba kontaktowa
  Potrzebujesz wsparcia w załatwieniu formalności?

  Szczegóły

  Wiemy, że przekonanie menadżera lub dział HR do zakupu szkolenia bywa trudne. Chętnie zajmiemy się tym za Ciebie i opowiemy osobom decyzyjnym o korzyściach dla Twojej organizacji! Wystarczy, że zostawisz nam do nich kontakt:

   Fundacja SysOps/DevOps Polska od kilku lat oferuje specjalistyczne kursy i szkolenia. DevOps nadal jest postrzegany jako innowacyjne podejście do prowadzenia projektów, dlatego wszystkie nasze wydarzenia są tak zaprojektowane, aby niezależnie od ich formuły (online/offline) przynosiły uczestnikom maksymalne korzyści.

    

   Programy szkoleń zostały ułożone w taki sposób, aby przygotować uczestników zarówno pod kątem teoretycznym, jak i praktycznym do wykorzystania zdobytej wiedzy.

    

   Szeroki wachlarz zagadnień, specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży, kilka terminów do wyboru, przyjazna atmosfera i konkurencyjne ceny – to tylko niektóre z wielu zalet szkoleń DevOps, które prowadzimy. Podczas naszych kursów, w zaledwie kilka intensywnych dni, zdobędziecie wiedzę niezbędną do efektywnego działania w wybranym przez Was obszarze.

    

   Fundacja SysOps/DevOps Polska oferuje szkolenia w dwóch formatach:

   • – DevOps szkolenie stacjonarne
   • – DevOps kurs online

    

   DevOps – szkolenie stacjonarne

   Zapisując się na to wydarzenie poza godzinami spędzonymi z trenerem, uczestnicy otrzymują od nas materiały szkoleniowe, czyli prezentację oraz zestaw autorskich ćwiczeń przygotowanych zgodnie z bieżącymi trendami, książkę poświęconą tematyce kursu oraz certyfikat po zakończeniu kursu. Na czas trwania nauki zapewniamy dostęp do infrastruktury niezbędny do aktywnego uczestnictwa. W cenie szkolenia uwzględniona jest przerwa kawowa oraz obiad. Uczestnik zobowiązany jest tylko do przyniesienia własnego sprzętu komputerowego.

    

   DevOps – kurs online

   Zapisując się na wydarzenie w formie online każdy uczestnik otrzyma pełny dostęp do materiałów szkoleniowych w formie online – prezentacji omawianej w trakcie szkolenia oraz dopasowanych do tematyki laboratoriów. Dzięki temu po szkoleniu uczestnik może w każdym momencie wrócić do ćwiczeń i odtworzyć ponownie zadania. Podobnie jak w przypadku stacjonarnego kursu devops, w wersji online również zapewniamy dostęp do infrastruktury niezbędny do aktywnego uczestnictwa.

    

   Szczegółowe informacje na temat naszych szkoleń, ich dat oraz programów szkoleń są dostępne w opisie każdego z nich. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do skontaktowania się z nami poprzez chat, telefonicznie lub za pośrednictwem formularza w zakładce kontakt. Nasi konsultanci z chęcią rozwieją wszelkie wątpliwości. Zapraszamy na zajęcia!

    

   Regulamin zakupu szkoleń

   O nas

   Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

   SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.