Voucher szkoleniowy

Voucher szkoleniowy jest odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów. Nie musicie się już przejmować rosnącą inflacją ani tym, że chcecie przyjść na nasze szkolenie, ale jeszcze nie podjęliście decyzji, które interesuje Was najbardziej – wystarczy kupić voucher szkoleniowy, a uzyskacie wówczas gwarancję ceny oraz 12 miesięcy na wykorzystanie vouchera w dogodnym dla Was terminie.

W jaki sposób kupić voucher szkoleniowy?

Aby dokonać zakupu vouchera, wystarczy odezwać się do nas na [email protected], a w tytule wiadomości wpisać: “Voucher szkoleniowy”.

Jakie są rodzaje voucherów szkoleniowych?

Klient ma możliwość zakupu vouchera szkoleniowego w następujących wariantach:
– na konkretną kwotę netto, np.: 1000 zł, 2000 zł,
– na konkretne szkolenie lub pakiet szkoleń.

Na zakup jakich szkoleń można wykorzystać voucher?

Voucher szkoleniowy może zostać wykorzystany na:
– wszystkie szkolenia otwarte organizowane przez Fundację SysOps/DevOps Polska,
– pakiety szkoleń otwartych,
– szkolenia dedykowane, na podstawie indywidualnych ustaleń z Fundacją SysOps/DevOps Polska.

Jaki jest termin ważności zakupionego vouchera?

Na zrealizowanie vouchera macie 12 miesięcy od dnia zakupu.

Jak zrealizować voucher?

Wystarczy wybrać interesujące Was szkolenie, a następnie dokonać rezerwacji miejsca pisząc do nas na adres: [email protected].

 

Voucher musi zostać zrealizowany jednorazowo i w całości.

 

W przypadku voucherów kwotowych, nie przysługuje Wam prawo do otrzymania reszty niewykorzystanej kwoty, na którą opiewa voucher, gdy wartość usługi jest niższa niż wartość vouchera. Gdy wartość świadczonej usługi jest wyższa od wartości przedstawionego vouchera kwotowego, zobowiązani jesteście do zapłaty różnicy ceny przelewem na podstawie wystawionej przez nas faktury.

Macie pytania albo potrzebujecie pomocy?

Odezwijcie się do nas na [email protected] albo zadzwońcie pod numer +48 221 855 557.

 

Regulamin zakupu voucherów szkoleniowych | Regulamin zakupu szkoleń

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport