Aktualności

Jubileuszowy 50. SysOps/DevOps MeetUp Warszawa!

Projektowanie CI/CD od podszewki w organizacji oraz zdemaskowanie oszustów działających na giełdzie kryptowalut to tematyka wyjątkowego - 50. spotkania w Warszawie!

Czytaj całość

Jak zwiększyć swoją satysfakcję z pracy? To proste!

Wystarczy wziąć udział w największym badaniu społeczności SysOps/DevOps w Polsce i mieć realny wpływ na swoją branżę!

Czytaj całość

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Gicie i implementacji mikroserwisów oraz ich środowisk

Idealny sposób na rozpoczęcie ostatniego miesiąca w roku? Udział w SysOps/DevOps Polska MeetUpie Online #67, który odbędzie się już 1 grudnia 2022 roku. Mamy nadzieję, że zdecydujecie się spędzić to popołudnie właśnie z nami!

Czytaj całość

Kolejny MeetUp stacjonarny w Warszawie!

Na SysOps/DevOps Warszawa MeetUpie #49 spotkamy się z Wami już 24 listopada o godzinie 18:00. Tym razem widzimy się w Meta Przestrzeni przy ul. Koszykowej 61, a ponieważ na wydarzeniu obowiązuje lista gości, dlatego - nawet jeśli nie jesteście w...

Czytaj całość

Najbezpieczniejsza konferencja w Polsce już 3 grudnia!

Cybercrime, reverse engineering, cyber threat intelligence, forensics, pwning… Brzmi interesująco? To tylko niektóre ze ścieżek w programie stacjonarnej konferencji Oh My [email protected], której wiodącym motywem jest cyberbezpieczeństwo. Dowiedz się wprost od specjalistów, jak nie dać się oszukać, poznaj najnowsze rozwiązania...

Czytaj całość

Jak uniknąć szkodliwych schematów i bankructwa?

Interesujecie się zarządzaniem aplikacjami w metodologii GitOps/DevOps, a może chcecie dowiedzieć się, jak świadomie korzystać z rozwiązań AWS projektując sieć? Koniecznie bądźcie na najbliższym meetupie online!

Czytaj całość

Skynet i migracje do Azure, czyli SysOps/DevOps Polska MeetUp Online #65

Chcecie dowiedzieć się, jakie są kluczowe elementy odpornej infrastruktury albo macie ochotę poznać scenariusze migracji do Azure? Bądźcie z nami podczas następnego wirtualnego spotkania z naszymi prelegentami.

Czytaj całość

Jeden dzień, pięć ścieżek tematycznych oraz solidna dawka wiedzy, czyli POZITIVE TECHNOLOGIES 2022!

Pozitive Technologies to bezpłatna konferencja łącząca świat IT i biznesu, skierowana do specjalistów wykorzystujących na co dzień najnowsze osiągnięcia nowych technologii. Projekt powstał w 2019 roku z inicjatywy Miasta Poznania oraz poznańskich firm technologicznych.

Czytaj całość

Rusza cykl darmowych webinarów z Kubernetesa!

“Pierwsze kroki z Kubernetes” - tak nazwaliśmy pierwszy cyklu darmowych webinarów! Będą to trzy intensywne godziny z naszym trenerem - Mariuszem Dalewskim.

Czytaj całość

Kubernetes i Agile DevOps

Jesteście fanami platformy Kubernetes, a może chcecie wiedzieć, jak działa Agile DevOps? Jeśli odpowiedzieliście twierdząco na którekolwiek z tych pytań - koniecznie wpadnijcie na SysOps/DevOps Polska MeetUp Online #64!

Czytaj całość