Aktualności

10.05.2024

Czy leci z nami pilot? Opowieść o pracy DevOpsa w lotnictwie!

Ostatni MeetUp w Gdańsku przed wakacjami zapowiada się wyjątkowo! Przyjrzymy się infrastrukturze w lotnictwie oraz automatyzacji tworzenia środowisk testowych na AWS. To wszystko już 6 czerwca – jak zawsze – w biurze Kainos Polska.

Jesteście ciekawi, jak zapewnić sukces operacji lotniczych? Nasz prelegent – Tomasz Torcz – zdradzi, jaka infrastruktura jest do tego potrzebna. Zobaczymy, jak używana jest chmura w lotnictwie oraz jak specjaliści monitorują i alarmują tam, gdzie modele AI miewają problemy. Dodatkowo przybliży nam narzędzia i sposoby na ułatwienie codziennej pracy deweloperów. Z ciekawostek – zdradzi nam również, jak to się dzieje, że czasem ginie nasz bagaż.

Podczas drugiej prezentacji prelegenci – Mykola Mykhalov i Michał Janiszewski – podzielą się swoim doświadczeniem w automatyzacji tworzenia środowisk testowych w Atlassianie, z wykorzystaniem Kubernetes, Ansible i Terraform na platformie AWS. Skoncentrują się na technicznych aspektach projektu, który pozwolił im znacząco skrócić czas przygotowania środowisk testowych. Omówiona zostanie architektura rozwiązania, kluczowe technologie i narzędzia oraz najlepsze praktyki. Prelekcja oferuje praktyczne wskazówki dla tych, którzy chcą zwiększyć efektywność zarządzania środowiskami w chmurze.

Skorzystajcie z okazji do rozmów z prelegentami i poznania ludzi z branży. Na wszystkich czeka ciepła pizza i poczęstunek. Do zobaczenia w Gdańsku!

Zapisy i szczegóły wydarzenia: bit.ly/SODOGda19

Pobierz raport