Eventy

27.10
2022

SO/DO & SecOps Polska MeetUp Warszawa

Warszawa, Golden Floor Plaza, Al. Jerozolimskie 123A (sala A - 26 piętro)

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps/DevOps oraz SecOps mamy przyjemność zaprosić na drugi MeetUp SO/DO & SecOps Polska, tym razem w Warszawie!

 • 18:00 Networking
 • 18:15 Prelekcja #1: „Jak odpowiednio zabezpieczyć swoje API w Azure - OWASP API Security Project” - Marek Grabarz

  W obecnym świecie większość budowanych rozwiązań opiera się o API. Z drugiej strony liczba ataków na nasze rozwiązania i infrastrukturę ustawicznie rośnie. Podczas sesji Marek postara się zaprezentować, jak za pomocą rozwiązań Microsoft Azure możecie zabezpieczyć swoje API. Na warsztat weźmie listę TOP 10 dla API opublikowaną przez OWASP i wspólnie wdrożycie zabezpieczenia dla każdego z jej elementów.

  Marek Grabarz - Pasjonat technologii i rozwiązań chmurowych, Technology Advisor w Protopia, Microsoft Azure MVP oraz Microsoft Certified Trainer.

 • 19:15 Lightning Talk - Kamil Stawiarski

  Temat prezentacji poznacie w trakcie eventu - zapraszamy 🙂

 • 19.30 Prelekcja #2: „Konteneryzacja aplikacji .net” - Mariusz Ferdyn

  Podczas prelekcji przedstawiony zostanie łatwy sposób konteneryzacji Aplikacji ASP .Net i nie tylko!

  Mariusz Ferdyn - w świecie IT od ponad 20 lat. Początkowo współpracownik periodyków „Bajtek” i „Commodore & Amiga”. Od 2000 roku specjalizuje się w technologiach Microsoftu. Pełnił funkcję Technical Learning Guide podczas największych konferencji Microsoft TechEd i Ignite w USA. Obecnie ekspert w dziedzinie rozwiązań chmur prywatnych i publicznych w szczególności Microsoft Azure. Uhonorowany nagroda Most Valuable Professional.

Sponsorami wydarzenia są:

Do wydarzenia można dołączyć pod linkiem:

Zobacz inne eventy

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Summary
Pobierz raport