fbpx

Eventy

19.04
2018

SysOps/DevOps Warszawa MeetUp #30

Aviva w Gdański Business Center, ul. Inflancka 4b

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps / DevOps mamy przyjemność zaprosić na trzydziesty MeetUp w Warszawie!

 • 18:00 networking
 • 18:30 Prelekcja #1: “Środowiska produkcyjne i przedprodukcyjne – budowa, zarządzanie i monitoring nie tylko dla adminów” – Grzegorz Zulewski

  RDEV, UAT, RC – każdy admin wie co się na nich dzieje. Czy na pewno? Ile razy przeglądałeś logi, by powiedzieć developerowi, gdzie jego kod nie działa? Ile razy odpierałeś zarzuty, “że to wina infrastruktury”? Konflikt DEV vs. OPS trwa w najlepsze. Jak pogodzić wymagania obu tych grup? Grzesiek przedstawi Wam kilka rozwiązań, a Wy zdecydujcie, czy któreś z nich spełnia Wasze oczekiwania.
  Grzegorz Zulewski pracuje jako developer od 2013 r. Od tego czasu zajmuje się backendem, architekturą oraz tematyką DevOps.

 • 19:45 Prelekcja #2: “Wspomaganie DevOps w środowisku VMware/OpenSource” – Piotr Jabłoński

  W trakcie prezentacji Piotra zobaczycie omówienie i pokaz demo automatyzacji oraz Infrastructure as Code w Data Center/Cloud zbudowanym na bazie rozwiązań VMware, ale nie tylko. Będzie o roli SDN w przyspieszaniu procesów DevOps, a także wspomaganie środowiska kontenerowego, na przykładzie Kubernetes oraz chmury publicznej, na przykładzie AWS.
  Piotr Jabłoński jest inżynerem w VMware. Projektuje i wspiera technicznie projekty Software Defined Data Center w Centralnej Europie. Członek programu CTO Ambassador. Jego specjalizacja skupia się wokół sieci komputerowych, rozwiązań chmurowych oraz bezpieczeństwa. Wspierał tworzenie funkcjonalności w rozwiązaniach Unified MPLS, Adaptive Code Modulation, Autonomic Networking.

 • 21:00 Networking i pizza!

  Tradycyjnie, po części merytorycznej zapraszamy wszystkich uczestników na gorącą pizzę i dalsze rozmowy w kuluarach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, dlatego zachęcamy do udziału. Nagrania z poprzednich MeetUpów, a niebawem i z tego, możecie znaleźć w serwisie YouTube i na naszym FanPage’u.

Sponsorami wydarzenia są:

Do wydarzenia można dołączyć pod linkiem:

sysopsdevops o-nas background

O NAS

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli grupę na facebooku SysOps/DevOps Polska, która szybko zaczęła się rozrastać i dziś ma ponad 13000 użytkowników, a ich liczba stale rośnie! Rozmowy online nie wystarczyły. Zaczęli organizować w Warszawie cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps i DevOps.

Dzięki temu możemy spotkać się poza siecią, posłuchać prelekcji, wymienić technologiczne poglądy i doświadczenia z innymi uczestnikami eventu. MeetUpy rozrosły się i dziś spotykamy się też we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Każde miasto ma swoich prelegentów i słuchaczy, swój klimat i potencjał! 🙂