fbpx

Eventy

26.04
2018

SysOps/DevOps Gdańsk MeetUp #3

ul. Jana z Kolna 11, Tryton Business House, Kainos Polska

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps/DevOps mamy przyjemność zaprosić na trzeci MeetUp w Gdańsku!

 • 18:00 networking
 • 18:30 Prelekcja #1: „RODO, czyli jak unijne rozporządzenie wpływa na IT i nie tylko…” – Krystian Rożewicz

  Co to właściwie jest Rozporządzenie Ochrony Danych Osobowych. Jakie skutki niesie dla przedsiębiorstwa i jak wpływa na dział IT w firmie. Czy RODO wpływa także na blogerów?
  Krystian pracuje jako Administrator Systemów Informatycznych, ale z zamiłowaniem podchodzi do programowania oraz do kwestii bezpieczeństwa danych.

 • 19:45 „Poznajemy SELinux i próbujemy zrozumieć, dlaczego Dan Walsh płacze” – Oleksii Tsyganov

  Oleksii w czasie prezentacji postara się wypełnić lukę w podejściu do tej technologii, opowiadając coś pomiędzy ‘wyłącz SELinux’, a ‘poświęć mu najlepsze lata, aby zrozumieć jego małą część’. W rzeczywistości oba te punkty widzenia są równie odległe od prawdy – technologia jest dość prosta, przejrzysta i pozwala dużo zrobić. Jeśli od dawna chciałeś zrozumieć, czym jest SELinux, ale nie wiesz, od której strony zacząć – ta prezentacja jest dla Ciebie!
  Od 15 lat Oleksii jest Administratorem Systemowym. Uwielbia komputery i wszystko, co z nimi związane. Może się z nimi bawić cały dzień, a jeszcze otrzymuje za to dobre pieniądze! Spełnia marzenie z dzieciństwa – nie musi płacić za zabawki, ale firma kupuje jego czas, żeby się nimi bawił 😉

 • 21:00 Networking i pizza!

  Tradycyjnie, po części merytorycznej zapraszamy wszystkich uczestników na gorącą pizzę i dalsze rozmowy w kuluarach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, dlatego zachęcamy do udziału. Nagrania z poprzednich MeetUpów, a niebawem i z tego, możecie znaleźć w serwisie YouTube i na naszym FanPage’u.

Sponsorami wydarzenia są:

Do wydarzenia można dołączyć pod linkiem:

sysopsdevops o-nas background

O NAS

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli grupę na facebooku SysOps/DevOps Polska, która szybko zaczęła się rozrastać i dziś ma ponad 13000 użytkowników, a ich liczba stale rośnie! Rozmowy online nie wystarczyły. Zaczęli organizować w Warszawie cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps i DevOps.

Dzięki temu możemy spotkać się poza siecią, posłuchać prelekcji, wymienić technologiczne poglądy i doświadczenia z innymi uczestnikami eventu. MeetUpy rozrosły się i dziś spotykamy się też we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Każde miasto ma swoich prelegentów i słuchaczy, swój klimat i potencjał! 🙂