fbpx

Eventy

13.03
2019

SysOps/DevOps Kraków MeetUp #8

Codecool, ul. Ślusarska 9

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps/DevOps mamy przyjemność zaprosić na ósmy MeetUp w Krakowie!

 • 18:00 networking
 • 18:30 Prelekcja #1: “The journey towards modern day DevOps: A retrospective” – Mattias Wolff

  Uwaga: Prelekcja w języku angielskim!

  Podczas prelekcji Mattias opowie o swoich doświadczeniach, które zdobył jako lider zespołu CloudOps w Medius. Na spotkaniu podzieli się praktycznymi wskazówkami i trikami, które wdrażał zmieniając autorski produkt MediusFlow w nowoczesną platformę SaaS.

  Mattias Wolff od ponad 10 lat pracuje na stanowisku Cloud Operations Manager w firmie Medius. Jest wyznawcą ciągłych ulepszeń, wierzy w „continuous improvment” i jak sam twierdzi „software is eating the world!”. Zajmuje się projektowaniem, opracowywaniem i wdrażaniem narzędzi do automatyzacji w Medius.

  ENG:

  In this talk Mattias will share and retrospect his experience as leader of Medius’ operations team, transforming from “traditional” enterprise software to a modern SaaS platform over the past 7 years. He will cover soft aspects such as organisation and culture but also share hands on tips and tricks on process / tooling.

  Mattias Wolff – Cloud Operations Manager at Medius. Software is eating the world! Strong believer in quick iterations, feedback loops and continuous improvements. Currently running cloud platform, infrastructure and operations at Medius – Leading provider of AP invoice automation solutions in the cloud.

 • 19:45 Prelekcja #2: “Continuous integration i Continuous Delivery” – Piotr Struzik

  Podczas prelekcji zostaniecie zapoznani z technologią CI/CD. Każdy kto ją stosuje wie, jak wygląda u niego w firmie, ale jak to robią inni? Piotr opowie co udało się zauważyć kiedy Buddy.works przeanalizowało do czego klienci używają narzędzia CI/CD Buddy

  Piotr to entuzjasta automatyzacji, rozwiązań chmurowych oraz blockchain. Ma już ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży IT: od korporacji po startupy. Aktualnie Head of Cloud and DevOps w Buddy.works

 • 21:00 Networking i pizza!

  Tradycyjnie, po części merytorycznej zapraszamy wszystkich uczestników na gorącą pizzę i dalsze rozmowy w kuluarach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, dlatego zachęcamy do udziału. Nagrania z poprzednich MeetUpów, a niebawem i z tego, możecie znaleźć w serwisie YouTube i na naszym FanPage’u.

Sponsorami wydarzenia są:

Do wydarzenia można dołączyć pod linkiem:

Zobacz inne eventy

sysopsdevops o-nas background

O NAS

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli grupę na facebooku SysOps/DevOps Polska, która szybko zaczęła się rozrastać i dziś ma ponad 13000 użytkowników, a ich liczba stale rośnie! Rozmowy online nie wystarczyły. Zaczęli organizować w Warszawie cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps i DevOps.

Dzięki temu możemy spotkać się poza siecią, posłuchać prelekcji, wymienić technologiczne poglądy i doświadczenia z innymi uczestnikami eventu. MeetUpy rozrosły się i dziś spotykamy się też we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Każde miasto ma swoich prelegentów i słuchaczy, swój klimat i potencjał! 🙂