Eventy

21.07
2016

SysOps / DevOps Polska MeetUp #10

Aviva w Gdański Business Center, ul. Inflancka 4b

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps / DevOps mamy przyjemność zaprosić na dziesiąty MeetUp w Warszawie!

  • 18:00 Networking
  • 18:30 Prelekcja #1: „Czy DevOps w bankowości jest możliwy?” - Piotr Stapp

    DevOps to jedno z bardziej popularnych słów ostatnich lat. Często pojawia się razem z innymi np.: continous delivery, zwinność czy chmura. Co więcej w większości przypadków gdy mówimy DevOps to myślimy o Linux. Pojawiają się jednak pytania: Czy DevOps jest gdy nie ma chmury? Czy te wszystkie rzeczy moglibyśmy robić na Windows? Czy instytucja taka jak bank naprawdę aż tak się różni od Google czy Facebook? Czym tak naprawdę jest DevOps i o co w nim chodzi? Na wszystkie te pytania odpowiedzi przybliży nam Piotr – programista, inżynier, rzemieślnik, projektant i rowerzysta. Korzystający z każdej technologii, która prowadzi do celu, wyznawca DevOps i automatyzacji wszelakiej, na co dzień ekspert IT w mBanku.

  • 20:00 Prelekcja #2: „Replikacja użytkowników w systemach heterogenicznych na przykładzie AD i 389-ds” - Grzegorz Wieczorek

    Grzegorz jest administratorem bezpieczeństwa systemów informatycznych i kierownikiem ds. infrastruktury IT. Jego zainteresowania techniczne obejmują bezpieczeństwo i kryptografię, system Linux (RedHat, CentOS), wirtualizację, zaś największą pasją jest projektowanie dedykowanych rozwiązań, szytych „na miarę” konkretnego przypadku.

  • 21:15 Pizza!

Partnerami wydarzenia są:

Spotkanie sponsorowane jest przez firmy Aviva, OVH (https://www.ovh.pl/) i Syncano (https://www.syncano.io).

Do wydarzenia można dołączyć pod linkiem:

Zobacz inne eventy

sysopsdevops o-nas background

O NAS

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli grupę na facebooku SysOps/DevOps Polska, która szybko zaczęła się rozrastać i dziś ma ponad 13000 użytkowników, a ich liczba stale rośnie! Rozmowy online nie wystarczyły. Zaczęli organizować w Warszawie cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps i DevOps.

Dzięki temu możemy spotkać się poza siecią, posłuchać prelekcji, wymienić technologiczne poglądy i doświadczenia z innymi uczestnikami eventu. MeetUpy rozrosły się i dziś spotykamy się też we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Każde miasto ma swoich prelegentów i słuchaczy, swój klimat i potencjał! 🙂

Pobierz raport