Eventy

18.08
2016

SysOps / DevOps Polska MeetUp #11

Aviva w Gdański Business Center, ul. Inflancka 4b

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps / DevOps mamy przyjemność zaprosić na jedenasty MeetUp w Warszawie!

  • 18:00 Networking
  • 18:30 Prelekcja #1: „Narzędzia w chmurze do wspomagania chmur” - Bartosz Sienkiewicz

    Bartosz opowie historię o początkach systemu wspomagania zarządzania chmurami wielu dostawców w jednym miejscu. Bartosz jest adminem, kierownikiem ds. infrastruktury IT, leader, architekt, przedsiębiorca. Poza pracą zawodową lubi konstruować urządzenia w oparciu o mikrokontrolery.

  • 20:00 Prelekcja #2: „Ansible for Azure Deployments” - Małgorzata Rembas

    Małgorzata pracuje w firmie Intel jako Data Center Engineer w zespole Software Defined Infrastructure, w którym wspomaga rozwijanie rozwiązań dla różnych dostawców Cloud. Poprzednio pracowała jako Cloud System Engineer w firmie Atos, gdzie była odpowiedzialna za produkty SaaS w projekcie A3C, w którym wdrażała korporacyjne usługi w chmurze jak np. Microsoft Exchange Online. Wcześniej przez 8 lat prowadziła swoją firmę, specjalizującą się we wdrażaniu i rozwijaniu różnych projektów IT. Brała też udział w jednym z pierwszych wdrożeń prywatnej chmury Azure w Polsce.

  • 21:15 Pizza!

Partnerami wydarzenia są:

Spotkanie sponsorowane jest przez firmy Aviva, OVH (https://www.ovh.pl/) i Syncano (https://www.syncano.io).

Do wydarzenia można dołączyć pod linkiem:

Zobacz inne eventy

sysopsdevops o-nas background

O NAS

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli grupę na facebooku SysOps/DevOps Polska, która szybko zaczęła się rozrastać i dziś ma ponad 13000 użytkowników, a ich liczba stale rośnie! Rozmowy online nie wystarczyły. Zaczęli organizować w Warszawie cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps i DevOps.

Dzięki temu możemy spotkać się poza siecią, posłuchać prelekcji, wymienić technologiczne poglądy i doświadczenia z innymi uczestnikami eventu. MeetUpy rozrosły się i dziś spotykamy się też we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Każde miasto ma swoich prelegentów i słuchaczy, swój klimat i potencjał! 🙂

Pobierz raport