Eventy

29.09
2016

SysOps / DevOps Polska MeetUp #12

Aviva w Gdański Business Center, ul. Inflancka 4b

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps / DevOps mamy przyjemność zaprosić na dwunasty MeetUp w Warszawie!

 • 18:00 Networking
 • 18:30 Prelekcja #1: „Chmura i DevOps” - Nataniel Zielski

  Nataniel zaprezentuje nam swoje spojrzenie na to czym jest DevOps i komu do niego bliżej, czy chmura jest czy dopiero będzie? Będzie mówił między innymi o ITPro vs DevOps, stanie uchmurowienia na świecie i jak sytuacja może się kształtować w przyszłości.

  Nataniel jest obecny na rynku IT od prawie 20 lat, aktualnie jest Team Leaderem działu Cloud w ITMAGINATION. Zajmuje się wdrożeniami/migracjami Office365 i Azure oraz szeroko rozumianymi Managed Services. Od dawna prowadzi http://w-files.pl gdzie daje upust swojemu hobby, czyli PowerShell.

 • 19:45 Prelekcja #2: „Jak budujemy DevOps w Aviva” - Łukasz Dajek i Maciej Raszplewicz

  Łukasz i Maciek opowiedzą o potrzebie wdrożenia DevOps, jakich narzędzi do tego używają (AWS, Ansible, Stash, RedHat), w planie pokaz uruchomienia pełnego środowiska z wykorzystaniem powyższych narzędzi.

  Łukasz to Administrator Systemów Operacyjnych w Aviva, gdzie Maciej zajmuje stanowisko Technical Lead. Zainteresowania techniczne Łukasza to działka 'opsowa' czyli infrastruktura (systemy operacyjne, sieci, wirtualizacja), a od około dwóch lat AWS, czyli to wszystko, ale w jednym miejscu. Maciek przykłada dużą wagę do usprawniania pracy innych - użycie odpowiednich bibliotek, konfiguracja build'ów, Continuous Integration itp. - automatyzacja konfiguracji infrastruktury idealnie wpisuje się w te zainteresowania.

 • 21:00 Pizza!

Partnerami wydarzenia są:

Spotkanie sponsorowane jest przez firmy Aviva, OVH (https://www.ovh.pl/) i Syncano (https://www.syncano.io).

Do wydarzenia można dołączyć pod linkiem:

Zobacz inne eventy

sysopsdevops o-nas background

O NAS

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli grupę na facebooku SysOps/DevOps Polska, która szybko zaczęła się rozrastać i dziś ma ponad 13000 użytkowników, a ich liczba stale rośnie! Rozmowy online nie wystarczyły. Zaczęli organizować w Warszawie cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps i DevOps.

Dzięki temu możemy spotkać się poza siecią, posłuchać prelekcji, wymienić technologiczne poglądy i doświadczenia z innymi uczestnikami eventu. MeetUpy rozrosły się i dziś spotykamy się też we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Każde miasto ma swoich prelegentów i słuchaczy, swój klimat i potencjał! 🙂

Pobierz raport