Eventy

17.11
2016

SysOps / DevOps Polska MeetUp #14

Aviva w Gdański Business Center, ul. Inflancka 4b

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps / DevOps mamy przyjemność zaprosić na czternasty MeetUp w Warszawie!

 • 18:00 Networking
 • 18:30 Prelekcja #1: „Analiza powłamaniowa - przypadki, błędy i best practices” - Mariusz Dalewski

  CEO w MDDV i współzałożyciel grupy SysOps/DevOps Polska. Jest audytorem z kilkunastoletnim doświadczeniem i pasjonatem bezpieczeństwa. Zajmuje się analizą powłamaniową, testami penetracyjnymi i audytami bezpieczeństwa teleinformatycznego.

  Mariusz w swojej prezentacji poruszy temat prawdziwych przypadków włamań na serwery, błędów jakie można popełnić przy analizie powłamaniowej i jak należy się za to zabrać.

 • 19:45 Prelekcja #2: „Malinowy klaster” - Maciej Sawicki

  Podczas prezentacji Maciej pokaże jak zbudować od podstaw klaster Kubernetes. Węzły klastra będą oparte o rozwiązanie typu single board computer (Raspberry Pi).

  Pasją Maćka jest solidne oprogramowanie. Po części uważa się za rzemieślnika, a po części ogrodnika IT. Uważa, że kluczem do sukcesu jest holistyczne podejście do projektu. Maciek realizuje swoją wizję pracując na stanowisku DevOps Technical Leader w Codilime. Zajmuje się architekturą aplikacji pod kątem skalowalności i niezawodności, wdrażaniem aplikacji w chmurach, automatyzacją budowania i testowania i wdrażania aplikacji.

 • 21:00 Pizza!

Partnerami wydarzenia są:

Do wydarzenia można dołączyć pod linkiem:

Zobacz inne eventy

sysopsdevops o-nas background

O NAS

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli grupę na facebooku SysOps/DevOps Polska, która szybko zaczęła się rozrastać i dziś ma ponad 13000 użytkowników, a ich liczba stale rośnie! Rozmowy online nie wystarczyły. Zaczęli organizować w Warszawie cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps i DevOps.

Dzięki temu możemy spotkać się poza siecią, posłuchać prelekcji, wymienić technologiczne poglądy i doświadczenia z innymi uczestnikami eventu. MeetUpy rozrosły się i dziś spotykamy się też we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Każde miasto ma swoich prelegentów i słuchaczy, swój klimat i potencjał! 🙂

Pobierz raport