Eventy

15.12
2016

SysOps / DevOps Polska MeetUp #15

Oddział Aviva, ul. Inflancka 4a

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps / DevOps mamy przyjemność zaprosić na piętnasty MeetUp w Warszawie!

  • 18:00 Networking
  • 18:30 Prelekcja #1: „Docker Swarm 101” - Michał 'Kot' Kobus

    Michał Kobus to administrator systemowy z doświadczeniem w programowaniu backendu. Zarządza infrastrukturą w Syncano. Lubi koty albo one lubią jego.

    Prezentacja wprowadzająca do zagadnienia orchestracji kontenerów z zastosowaniem Docker Swarm Mode. Michał omówi komponenty narzędzia, przykłady jego wykorzystania i wnioski z testów typowych scenariuszy.

  • 19:45 Prelekcja aka Improwizacja #2: „Świąteczne karaoke” prezentowana przez kilkoro ochotników

    Podczas świątecznego karaoke zaprosimy chętnych uczestników do zaprezentowania przygotowanych wcześniej przez Organizatorów krótkich prelekcji z szeroko pojętego obszaru IT. Jeśli będziecie się zgłaszać, to będzie śmiesznie! Dla odważnych przewidziane prezenty 🙂

  • 21:00 Pizza!

Partnerami wydarzenia są:

Do wydarzenia można dołączyć pod linkiem:

Zobacz inne eventy

sysopsdevops o-nas background

O NAS

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli grupę na facebooku SysOps/DevOps Polska, która szybko zaczęła się rozrastać i dziś ma ponad 13000 użytkowników, a ich liczba stale rośnie! Rozmowy online nie wystarczyły. Zaczęli organizować w Warszawie cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps i DevOps.

Dzięki temu możemy spotkać się poza siecią, posłuchać prelekcji, wymienić technologiczne poglądy i doświadczenia z innymi uczestnikami eventu. MeetUpy rozrosły się i dziś spotykamy się też we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Każde miasto ma swoich prelegentów i słuchaczy, swój klimat i potencjał! 🙂

Pobierz raport