Eventy

19.01
2017

SysOps / DevOps Polska MeetUp #16

Aviva w Gdański Business Center, ul. Inflancka 4b

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps / DevOps mamy przyjemność zaprosić na szesnasty MeetUp w Warszawie!

 • 18:00 Networking
 • 18:30 Prelekcja #1: „AWS Elastic Container Service w praktyce” - Michał Sochoń

  System Engineer w firmie Xstream Polska, zajmującej się streamingiem video. Wcześniej zatrudniony w Operations, a od 2 lat w sekcji projektowej jako 'Ops guy' wspomagając deweloperów w przeniesieniu aplikacji do AWS. Po pracy interesują go integracje systemów.

  Michał w swojej prezentacji opowie jak przenieśli część stacku aplikacyjnego do Dockera i uruchomili to w AWS ECS. Skupi się na praktycznym aspekcie tego, co poszło nie tak.

 • 19:45 Prelekcja #2: „OpenShift jako rozjemca w wojnie domowej Adminów z Developerami” - Piotr Baranowski

  CTO/VP/Chief Instructor w OSEC.

  Ambasador wolnego i otwartego oprogramowania, admin, hacker, psuj i mądrala. Poweruser Linuksa, *BSD, wszelakiej maści archaicznych UNIXów.

  W wolnym czasie żeglarz, kierowca rajdowy i dostawca kociej karmy.

 • 21:00 Pizza!

  Tradycyjnie, po części merytorycznej zapraszamy wszystkich uczestników na gorącą pizzę i dalsze rozmowy w kuluarach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, dlatego zachęcamy do udziału. Nagrania z poprzednich MeetUpów, a niebawem i z tego, możecie znaleźć w serwisie YouTube i na naszym FanPage’u.

Partnerami wydarzenia są:

Do wydarzenia można dołączyć pod linkiem:

Zobacz inne eventy

sysopsdevops o-nas background

O NAS

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli grupę na facebooku SysOps/DevOps Polska, która szybko zaczęła się rozrastać i dziś ma ponad 13000 użytkowników, a ich liczba stale rośnie! Rozmowy online nie wystarczyły. Zaczęli organizować w Warszawie cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps i DevOps.

Dzięki temu możemy spotkać się poza siecią, posłuchać prelekcji, wymienić technologiczne poglądy i doświadczenia z innymi uczestnikami eventu. MeetUpy rozrosły się i dziś spotykamy się też we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Każde miasto ma swoich prelegentów i słuchaczy, swój klimat i potencjał! 🙂

Pobierz raport