Eventy

23.02
2017

SysOps / DevOps Polska MeetUp #17

Aviva w Gdański Business Center, ul. Inflancka 4b

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps / DevOps mamy przyjemność zaprosić na siedemnasty MeetUp w Warszawie!

 • 18:00 Networking
 • 18:30 Prelekcja #1: „DevOps w oparciu o chmurę Microsoft Azure” - Dariusz Porowski

  Z prezentacji dowiesz się jak wykorzystać usługi chmurowe Microsoft Azure w zarządzaniu cyklem życia aplikacji we wszystkich głównych etapach DevOps.

  Dariusz pracuje w firmie Microsoft Polska jako Senior Technical Evangelist w dziale Nowych Technologii (DX), w którym na co dzień odpowiada za promowanie wiedzy technologicznej z zakresu praktyki DevOps oraz infrastruktury chmurowej Microsoft Azure. Przed dołączeniem do zespołu Microsoft przez sześć lat z rzędu był wyróżniany jako Most Valuable Professional (MVP) w kategorii Cloud and Datacenter Management. Jest trenerem MCT oraz posiada certyfikaty: MCSE, MCSA, MCITP i MCTS.

  Prowadzi firmowego bloga Strefa.MS (http://strefa.ms/), na którym opisuje najnowsze rozwiązania ze świata IT.

 • 19:45 Prelekcja #2: „Przychodzi Dział IT do prawnika, vol. 2, czyli kilka słów o nowych przepisach dotyczących ochrony danych osobowych i Q&A” - Michał Sas

  Prezentacja będzie podzielona na dwie części. W pierwszej Michał opowie o zmianach jakie wejdą w życie w przyszłym roku wraz z nową ustawą dotyczącą ochrony danych osobowych. Drugą część prelekcji współtworzycie Wy - Uczestnicy, wysyłając mi wiadomości (via meetup.com) z pytaniami dotyczącymi zagadnień prawnych, które najbardziej Was nurtują. Odpowiedzi na najciekawsze i najczęściej zadawane pytania Michał udzieli w trakcie trwania swojego wystąpienia.

  Michał Sas jest ekspertem Kancelarii Trio Legal Snażyk Granicki Sp.K. w zakresie prawa nowych technologii, ze szczególnym uwzględnieniem wykorzystywania ich na polu e‑commerce oraz w usługach świadczonych drogą elektroniczną (umowy SaaS, Big Data). Powyższą wiedzę wykorzystuje przy kwestiach FinTech (crowdfunding, kryptowaluty, smartcontracty). Michał na co dzień doradza przedsiębiorcom w zakresie regulacji związanych z ochroną danych osobowych i prawami konsumenckimi.

 • 21:00 Pizza! I pączki, czyli #najlepiej!

Partnerami wydarzenia są:

Do wydarzenia można dołączyć pod linkiem:

Zobacz inne eventy

sysopsdevops o-nas background

O NAS

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli grupę na facebooku SysOps/DevOps Polska, która szybko zaczęła się rozrastać i dziś ma ponad 13000 użytkowników, a ich liczba stale rośnie! Rozmowy online nie wystarczyły. Zaczęli organizować w Warszawie cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps i DevOps.

Dzięki temu możemy spotkać się poza siecią, posłuchać prelekcji, wymienić technologiczne poglądy i doświadczenia z innymi uczestnikami eventu. MeetUpy rozrosły się i dziś spotykamy się też we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Każde miasto ma swoich prelegentów i słuchaczy, swój klimat i potencjał! 🙂

Pobierz raport