Eventy

12.10
2017

SysOps / DevOps Polska MeetUp #24

Aviva w Gdański Business Center, ul. Inflancka 4b

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps / DevOps mamy przyjemność zaprosić na dwudziesty czwarty MeetUp, który odbędzie się w czwartek, 12 października o godz. 18:00 w budynku Avivy (Gdański Business Center, budynek C, ul. Inflancka 4b) w Warszawie.

 • 18:00 networking
 • 18:30 Prelekcja #1: „Najczęściej popełniane błędy przy wykorzystywaniu IaaS w Microsoft Azure” Łukasz Kałużny

  W trakcie swoje codziennej pracy często spotykamy się z problemami takimi jak rozwiązania, w których błędna konfiguracja skutkuje brakiem SLA, problemami z wydajnością różnych elementów czy nawet sytuacje, w których backup znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Podczas sesji, bazując na doświadczeniu własnym i płynącym z wielogodzinnych dyskusji oraz sesji diagnostycznych z innymi osobami zajmującymi się chmurą publiczną, Łukasz opowie o najczęściej popełnianych błędach podczas użycia IaaS w Microsoft Azure.

  Łukasz na co dzień odpowiada za budowę kompetencji w zakresie Microsoft Azure w Bluesoft. Interesuję się szeroko pojętym projektowaniem rozwiązań z wykorzystaniem chmury oraz hype driven development.

 • 19:45 Prelekcja #2: „Tworzenie i wdrażanie szablonów Azure Resource Manager – dobre praktyki z obszaru bezpieczeństwa” – Emil Wasilewski

  W trakcie sesji przyjrzymy się aspektom bezpieczeństwa związanym z tworzeniem, wdrażaniem i zarządzaniem szablonami Azure Resource Manager

  Emil to Cloud Solution Architect, trener, consultant, Microsoft Azure MVP.
  Lider Microsoft Azure User Group Poland w Warszawie. Współorganizator serii konferencji AzureDay Poland skupiającej najlepszych specjalistów Microsoft Azure w Polsce.

 • 21:00 Networking i pizza!

  Tradycyjnie, po części merytorycznej zapraszamy wszystkich uczestników na gorącą pizzę i dalsze rozmowy w kuluarach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, dlatego zachęcamy do udziału. Nagrania z poprzednich MeetUpów, a niebawem i z tego, możecie znaleźć w serwisie YouTube i na naszym FanPage’u.

Sponsorami wydarzenia są:

Do wydarzenia można dołączyć pod linkiem:

sysopsdevops o-nas background

O NAS

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli grupę na facebooku SysOps/DevOps Polska, która szybko zaczęła się rozrastać i dziś ma ponad 13000 użytkowników, a ich liczba stale rośnie! Rozmowy online nie wystarczyły. Zaczęli organizować w Warszawie cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps i DevOps.

Dzięki temu możemy spotkać się poza siecią, posłuchać prelekcji, wymienić technologiczne poglądy i doświadczenia z innymi uczestnikami eventu. MeetUpy rozrosły się i dziś spotykamy się też we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Każde miasto ma swoich prelegentów i słuchaczy, swój klimat i potencjał! 🙂

Pobierz raport