Eventy

02.06
2016

SysOps / DevOps Polska MeetUp #8

Budynek Aviva, ul. Domaniewska 44

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps / DevOps mamy przyjemność zaprosić na ósmy MeetUp w Warszawie!

  • 18:00 Networking
  • 18:30 Prelekcja #1: „Tajniki działania protokołu Kerberos” - Daniel Stefaniak

    Nie tak bardzo krótka opowieść o tym jak działa podstawowy protokół uwierzytelniania w Windows. Jakie mogą być z nim problemy i jakie niesie ze sobą niebezpieczeństwa opowie Daniel Stefaniak - inżynier wsparcia technicznego (Premier Field Engineer - PFE) w dziale usług firmy Microsoft. Związany z branżą od dekady, dawniej nagminny zbieracz literek - MCP, MCTS, MCSA, MCSE, MCIPT, MCT, były MVP w kategorii Management Infrastructure.

  • 20:00 Prelekcja #2: „Przychodzi dział IT do prawnika” - Damian Szczerbaty

    Damian Szczerbaty - prawnik z kancelarii Snażyk Granicki, zajmuje się doradztwem prawnym dla branży nowych technologii oraz obsługą transakcji inwestycyjnych, specjalizuje się w prawie handlowym, ochronie danych osobowych i prawie własności intelektualnej.

  • 21:00 Pizza!

Sponsorami wydarzenia są:

Spotkanie sponsorowane jest przez firmy Aviva, OVH (https://www.ovh.pl/) i Syncano (https://www.syncano.io).

Do wydarzenia można dołączyć pod linkiem:

sysopsdevops o-nas background

O NAS

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli grupę na facebooku SysOps/DevOps Polska, która szybko zaczęła się rozrastać i dziś ma ponad 13000 użytkowników, a ich liczba stale rośnie! Rozmowy online nie wystarczyły. Zaczęli organizować w Warszawie cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps i DevOps.

Dzięki temu możemy spotkać się poza siecią, posłuchać prelekcji, wymienić technologiczne poglądy i doświadczenia z innymi uczestnikami eventu. MeetUpy rozrosły się i dziś spotykamy się też we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Każde miasto ma swoich prelegentów i słuchaczy, swój klimat i potencjał! 🙂

Pobierz raport