Eventy

23.06
2016

SysOps / DevOps Polska MeetUp #9

Budynek Aviva, ul. Domaniewska 44

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps / DevOps mamy przyjemność zaprosić na dziewiąty MeetUp w Warszawie!

  • 18:00 Networking
  • 18:30 Prelekcja #1: „Cloud Migration Checklist, czyli jakie błędy popełniła firma, której ludzie nie przyszli na tę prezentację” - Mirek Burnejko i Michał Furmankiewicz

    Mirek Burnejko i Michał Furmankiewicz - informatycy w firmie Microsoft. Zainteresowania techniczne Michała to IoT, aplikacje rozproszone i analiza danych. Mirka interesuje: Event-Based Computing, sieci i kontenery.

  • 20:00 Prelekcja #2: Chmurowa architektura aplikacji – buduj elastycznie” - Grzegorz Falkowski i Marcin Rudzki

    Grzegorz i Marcin opowiedzą jak wykorzystanie chmury umożliwia budowanie architektury aplikacji oraz elastyczne dostosowywanie jej do zmiennych potrzeb. Grzegorz zajmuje stanowisko Presales/Architekt systemowy w Oktawave. W branży od 2000 roku, w roli Admina, Admina aplikacji i supportu. Marcin to człowiek z pogranicza IT i biznesu w Oktawave, wielki entuzjasta i propagator idei cloud computingu.

  • 21:15 Pizza!

Sponsorami wydarzenia są:

Spotkanie sponsorowane jest przez firmy Aviva, OVH (https://www.ovh.pl/) i Syncano (https://www.syncano.io).

Do wydarzenia można dołączyć pod linkiem:

sysopsdevops o-nas background

O NAS

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli grupę na facebooku SysOps/DevOps Polska, która szybko zaczęła się rozrastać i dziś ma ponad 13000 użytkowników, a ich liczba stale rośnie! Rozmowy online nie wystarczyły. Zaczęli organizować w Warszawie cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps i DevOps.

Dzięki temu możemy spotkać się poza siecią, posłuchać prelekcji, wymienić technologiczne poglądy i doświadczenia z innymi uczestnikami eventu. MeetUpy rozrosły się i dziś spotykamy się też we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Każde miasto ma swoich prelegentów i słuchaczy, swój klimat i potencjał! 🙂

Pobierz raport