Eventy

16.12
2021

SysOps/DevOps Polska MeetUp Online #46

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps/DevOps mamy przyjemność zaprosić na czterdziesty szósty MeetUp Online!

 • 16:55 Czekamy na Was na kanale YouTube: SysOps/DevOps Polska
 • 17:00 Prelekcja #1: „Splątana architektura, czyli jak ogarnąć nakładające się sieci IP” - Dawid Prus

  Fuzje dużych ISP, jak i mniejszych firm biurowych, mogą spowodować konflikty adresacji. Czasami zmiana puli adresowych nie jest rozwiązaniem, na jakie jesteśmy gotowi. Jak zatem poradzić sobie z widokiem na sieć z wielu różnych perspektyw, jak stworzyć aplikację ``świadomą`` takich różnic oraz jak obejść ograniczenia obsługi ruchu IPv6 w chmurach publicznych? Dawid opowie, jak z tymi i podobnymi problemami, radzi sobie dostawca zunifikowanego systemu zarządzania urządzeniami klienckimi, tak by z powodzeniem świadczyć usługi na poziomie największych telekomów z całego świata.

  Dawid Prus - Senior Site Reliability Engineer w AVSystem. 8 lat na rynku IT, a od 5 lat pracuje nad wdrożeniami dla telekomów z całego świata. Na co dzień zajmuje się projektowaniem architektur sieciowych i systemowych, tworzeniem monitoringów, automatyzacją procesów, tuningiem i hardeningiem systemów Linux.

 • 18:00 OPEN MIKE

  Temat prezentacji oraz nazwisko prelegenta poznacie w trakcie eventu - zapraszamy 🙂

 • 18:05 Gra świąteczna: 5 SEKUND

  Jak zawsze na ostatnim w roku MeetUpie, mamy dla Was niespodziankę! Koniec roku zbliża się nieubłaganie, trwa nerwowe zamykanie projektów, więc wszystkim przyda się chwila oddechu. Dlatego, jak co roku, drugi slot techniczny wydarzenia poświęcamy grom i zabawom. Tym razem dołączcie do nas i zmierzcie się z współzawodnikami w rozgrywce w 5 sekund - 5 uczestników, 5 rund, 5 pytań w każdej rundzie i 5 sekund na odpowiedź. Na zwycięzcę czeka ciekawa nagroda ufundowana przez firmę Softserve, o którą z pewnością warto powalczyć. 🙂 Wydarzenie poprowadzą Mariusz Dalewski i Paweł Ufnalewski - założyciele Fundacji SysOps/DevOps Polska.

  Jeżeli chcecie spróbować swoich sił w grze, to serdecznie zapraszamy! Zgłoszenia przyjmujemy na adres [email protected] 🙂

  Regulamin gry świątecznej: https://bit.ly/regulamin_gry_sodo

Sponsorami wydarzenia są:

Do wydarzenia można dołączyć pod linkiem:

Zobacz inne eventy

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Summary
Event
SysOps/DevOps Polska MeetUp Online #46
Location
Online,
Starting on
16 grudzień 2021
Ending on
16 grudzień 2021
Offer Price