Eventy

20.01
2022

SysOps/DevOps Polska MeetUp Online #48

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps/DevOps mamy przyjemność zaprosić na czterdziesty ósmy MeetUp Online!

 • 16:55 Czekamy na Was na kanale YouTube: SysOps/DevOps Polska
 • 17:00 Prelekcja #1: „Avalanche, an Automation Tool” - Alex Hess, Terry Hardie - UWAGA: Prelekcja w języku angielskim!

  POL
  Nasi prelegenci przedstawią nowe narzędzie rozwijane w Snowflake, które ma na celu zautomatyzowanie niemal wszystkiego w innowacyjny sposób. Jeśli jeszcze nie słyszeliście o Avalanche, to będziecie mieli okazję dowiedzieć się na jego temat czegoś więcej.

  ENG
  Our speakers will introduce a new tool being developed at Snowflake, that is designed to automate nearly anything in a new, innovative way. If you haven’t heard of Avalanche yet, you will have the opportunity to learn more about it.

  POL
  Alex Hess - zajmuje się tworzeniem oprogramowania od ponad 20 lat, a w Snowflake pracuje od końca 2020 roku. W tym czasie odegrał kluczową rolę w rozwoju Avalanche i kierowaniu procesem automatyzacji tworzenia nowych wdrożeń Snowflake.

  Terry Hardie - spędził dziesiątki lat na tworzeniu oprogramowania oraz projektowaniu i wdrażaniu dużych sieci i infrastruktury obliczeniowej. W Snowflake pracuje od końca 2019 r. i stoi na czele głównych inicjatyw w ramach Cloud Engineering dotyczących automatyzacji.

  ENG
  Alex Hess - has been working in software development for over 20 years, and has been working at Snowflake since late 2020. In that time, he has been instrumental in the development of Avalanche and driving the process of automating the creation of new Snowflake deployments.

  Terry Hardie - has spent decades developing software and designing and deploying large scale networks and compute infrastructure. He has been at Snowflake since late 2019, and has spearheaded major initiatives within Cloud Engineering regarding automation.

 • 18:00 OPEN MIKE

  Temat prezentacji oraz nazwisko prelegenta poznacie w trakcie eventu - zapraszamy 🙂

 • 18:05 Prelekcja #2: „Co zrobić, jeśli jeden interfejs sieciowy na Twoim Podzie to za mało?” - Dmytro Iurchuk

  Platforma Kubernetes może zapewnić komunikację container-to-container, Pod-to-Pod, Pod-to-Service oraz External-to-Service. A co, jeśli to za mało? Co, jeśli potrzebujemy ``fizycznego`` interfejsu na Podzie? Na to i inne pytania Dmytro odpowie podczas swojego wystąpienia

  Dmytro Iurchuk - inżynier ds. konfiguracji. O ponad ośmiu lat pracuje dla Luxoft Poland, gdzie ma okazję uczestniczyć w wielu różnych projektach dla trzech głównych obszarów biznesowych firmy (bankowość i rynki kapitałowe, motoryzacja i rozwiązania międzysektorowe). Zajmuje się projektowaniem architektur systemów, CI/CD i automatyzacją procesów. Zdarza się, że tworzy problemy, aby później wymyślać skuteczne rozwiązania.

Sponsorami wydarzenia są:

Do wydarzenia można dołączyć pod linkiem:

Zobacz inne eventy

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Summary
Event
SysOps/DevOps Polska MeetUp Online #48
Location
ONLINE,
Starting on
20 styczeń 2022
Ending on
20 styczeń 2022
Description
Avalanche, Kubernetes
Offer Price