Eventy

23.06
2022

SysOps/DevOps Polska MeetUp Online #58

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps/DevOps mamy przyjemność zaprosić na pięćdziesiąty ósmy MeetUp Online!

 • 16:55 Czekamy na Was na kanale YouTube: SysOps/DevOps Polska
 • 17:00 Prelekcja #1: „LeadTime - from days to minutes” - Michał Bagrowski

  Jak w Vodeno zmniejszono czas oczekiwania na zasoby w GCP z dni do kilku minut? Nie każdy developer potrzebuje rozumieć GCP / Terraforma / IaC, ale każdy rozumie yaml'a. I właśnie między innymi o tym opowie nam w trakcie swojego wystąpienia Michał.

  Michał Bagrowski - DevOps to pierwsze słowo, które kojarzy się z Michałem. Jego doświadczenie w pracy z chmurą sięga 2010 roku. Zaczynał od pracy z AWS. Od 3 lat jest związany z Vodeno i pracą w Google Cloud Platform. Posiada 2 certyfikaty GCP: Architekt i Security. Prywatnie jest ojcem trójki dzieci i majsterkowiczem.

 • 18:00 OPEN MIKE

  Temat prezentacji oraz nazwisko prelegenta poznacie w trakcie eventu - zapraszamy 🙂

 • 18:05 Prelekcja #2: „IT infrastructure Transformation to the Cloud Azure case” - Oleksii Pashkovskyi - UWAGA: Prelekcja w języku angielskim

  PL
  Mamy wiele narzędzi i perspektywicznych technologii, które mogą ułatwić nam pracę, obniżyć koszty i zmniejszyć bałagan w realizacji procesów IT i ALM w przedsiębiorstwie. Ale jak dokonać właściwego wyboru technologii, dostawcy, platformy, aby przekształcić IT i osiągnąć te korzyści? Nasz prelegent opowie swoją historię takiej transformacji.

  ENG
  We have lots of tools and perspective technologies that claimed make our work easier solutions cost effective and reduce mess in enterprise IT and ALM process execution. But how to make a right technology, vendor, platform choice to transform your IT and reach this benefits? Our speeker going to tell you his story of that transformation.

  PL
  Oleksii Pashkovskyi - Senior DevOps engineer at Intellias. Posiada ponad 12 lat doświadczenia w developmencie. Ma za sobą liczne wdrożenia migracji i budowy infrastruktury oraz ponad 20 projektów w domenach biznesowych, takich jak finanse, hazard, eCommerce, Telecom. Od 10 lat certyfikowany przez Microsoft specjalista IT i trener.

  ENG
  Oleksii Pashkovskyi - Senior DevOps engineer at Intellias. Has more than 12 years of development experience. Numerous migrations deployments and building infrastructure cases. Over 20 projects from Finance, Gambling, eCommerce, Telecom business domains. 10 years Microsoft certified IT Professional and Trainer.

Sponsorami wydarzenia są:

Do wydarzenia można dołączyć pod linkiem:

Zobacz inne eventy

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Summary
Event
SysOps/DevOps Polska MeetUp Online #58
Location
Online,
Starting on
23 czerwiec 2022
Ending on
23 czerwiec 2022
Offer Price