Eventy

22.09
2022

SysOps/DevOps Polska MeetUp Online #62

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps/DevOps mamy przyjemność zaprosić na sześćdziesiąty drugi MeetUp Online!

 • 16:55 Czekamy na Was na kanale YouTube: SysOps/DevOps Polska
 • 17:00 Prelekcja #1: „Wytwarzanie aplikacji w technologii low-code na przykładzie OutSystems” - Andrzej Chmielarski

  W czasie spotkania Andrzej chciałby przybliżyć elementy hiperautomatyzacji, pokazać wykorzystanie elementów low-code i no-code w organizacji na przykładzie OutSystems oraz przedstawić, jak tworzyć zwinnie aplikacje webowe i mobilne. Będzie też czas na zadawanie pytań i wymianę doświadczeń oraz przyjrzenie się temu, jak rynek wykorzystuje takie rozwiązania.

  Andrzej Chmielarski - ponad 24 lata w IT. Od ponad 10 lat jestem fanem, architektem i developerem rozwiązań wchodzących w skład hiperautomatyzacji. Prywatnie uwielbiam spędzać czas w ogrodzie oraz pływać 🙂

 • 18:00 OPEN MIKE

  Temat prezentacji oraz nazwisko prelegenta poznacie w trakcie eventu - zapraszamy 🙂

 • 18:05 Prelekcja #2: „Anthos-nowoczesne zarządzanie aplikacją multiservice” - Kasper Kalfas

  Anthos to rozwiązanie firmy Google, którego celem jest modernizacja i ujednolicenie całej infrastruktury serwerowej, niezależnie od tego, gdzie ona obecnie istnieje. Obejmuje on bardzo szerokie spektrum komponentów, ale wciąż jest bardzo nowy, więc nie ma jeszcze zbyt wiele dobrej dokumentacji i materiałów szkoleniowych dla niego. To wszystko może sprawić, że nauka Anthos wydaje się trudna, ale wykład Kaspra ma na celu pokazanie, że głównym celem Anthos jest uproszczenie złożoności infrastruktury. Podczas swojej prezentacji Kasper pomoże zrozumieć, czym jest Anthos, określi, w jaki sposób Anthos pasuje do innych istniejących rozwiązań hybrydowych i wielochmurowych oraz utworzy i przetestuje nowoczesną aplikację dla Anthos w GCP.

  Kasper Kalfas - AWS Consultant & Architect w Chmurowisku. Praktyk i pasjonat metodyki DevOps, związany z branżą IT od ponad 8 lat. Projektuje i wdraża rozwiązania chmurowe, zarówno w polskich, jak i zagranicznych firmach. Szczególne doświadczenie zyskał dzięki projektom dla branży energetycznej oraz przemysłowej. Zapalony bloger i działacz w społeczności DevOps, właściciel DevOpsMafia.pl.

Sponsorami wydarzenia są:

Do wydarzenia można dołączyć pod linkiem:

Zobacz inne eventy

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Summary
Event
SysOps/DevOps Polska MeetUp Online #62
Location
Online,
Starting on
22 wrzesień 2022
Ending on
22 wrzesień 2022
Offer Price
Pobierz raport