Eventy

20.10
2022

SysOps/DevOps Polska MeetUp Online #64

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps/DevOps mamy przyjemność zaprosić na sześćdziesiąty czwarty MeetUp Online!

 • 16:55 Czekamy na Was na kanale YouTube: SysOps/DevOps Polska
 • 17:00 Prelekcja #1: „MLOps na platformie Kubernetes” - Jarosław Stakuń

  Rozwiązania Machine Learning (ML) są wdrażane coraz częściej, co powoduje rosnącą potrzebę wdrożenia spójnej platformy do orkiestracji cyklu życia aplikacji ML bazujących na najnowocześniejszych narzędziach MLOps. Podczas prezentacji Jarek zaprezentuje platformę open source MLOps Open Data Hub, która bazuje na platformie orkiestracji kontenerów Kubernetes.

  Jarosław Stakuń - architekt rozwiązań IT w firmie Red Hat odpowiedzialny za wsparcie sprzedaży i wdrożeń rozwiązań opartych na technologii Red Hat Application Services oraz Openshift Container Platform u klientów z różnych sektorów w regionie Europy Centralnej i Wschodniej. Jest certyfikowanym Architektem Red Hat RHCA ze specjalizacją Enterprise Applications. Posiada wieloletnie doświadczenie w technologiach middleware, ze szczególnym uwzględnieniem platform serwerów aplikacyjnych, integracji systemów, automatyzacji procesów biznesowych, bezpieczeństwa systemów IT, technologii mobilnych, a także konteneryzacji środowisk aplikacyjnych oraz rozwiązań chmurowych.

 • 18:00 OPEN MIKE

  Temat prezentacji oraz nazwisko prelegenta poznacie w trakcie eventu - zapraszamy 🙂

 • 18:05 Prelekcja #2: „Agile DevOps in Telco – do & don’ts – lessons learnt” - Rafał Federowicz

  Opis prelekcji: TBC

  Rafał Federowicz - tribe lead - common connectivity experience / przewodnik plemienia wspólnego doświadczania połączeń w T-Mobile.

Sponsorami wydarzenia są:

Do wydarzenia można dołączyć pod linkiem:

Zobacz inne eventy

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport