Eventy

03.11
2022

SysOps/DevOps Polska MeetUp Online #65

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps/DevOps mamy przyjemność zaprosić na sześćdziesiąty piąty MeetUp Online!

 • 16:55 Czekamy na Was na kanale YouTube: SysOps/DevOps Polska
 • 17:00 Prelekcja #1: „Skynet - how to build it? Indestructible infrastructure” - Jakub Muszyński UWAGA - prelekcja w języku angielskim!

  PL
  Jesteśmy blisko stworzenia środowisk, które nigdy nie zawodzą! Jakie są kluczowe elementy odpornej infrastruktury, jak możemy złagodzić ewentualną katastrofę? Spróbujmy zbudować samouzdrawiającą platformę obliczeniową.

  ENG
  We are on the edge of the never-failing environments! What are the key parts of resilient infrastructure, how can we mitigate a possible disaster? Let's try to build a self-healing compute platform.

  Jakub Muszyński - praktykujący DevOps @ BlueSoft, konsultant do “zadań specjalnych”. SysAdmin i Programista. Kubernetes - AWS - Azure - Ansible - Evangelist. Zna duże organizacje startupy.

 • 18:00 Prelekcja #2: „Migracje do Azure” - Mateusz Aszyk

  Prelekcja na temat scenariuszów migracji do Azure, od najprostszych za pomocą jednego kliknięcia do skomplikowanych migracji terabajtów danych.

  Mateusz Aszyk - certyfikowany inżynier systemowy, doświadczony w projektach wdrożeniowych i utrzymaniowych w obszarze systemów Microsoft Windows Server oraz korporacyjnych systemów z rodziny Linux. Pomaga klientom zintegrować istniejące systemy z chmurą Azure.

Sponsorami wydarzenia są:

Do wydarzenia można dołączyć pod linkiem:

Zobacz inne eventy

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport