Eventy

15.12
2022

SysOps/DevOps Polska MeetUp Online #68

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps/DevOps mamy przyjemność zaprosić na sześćdziesiąty ósmy MeetUp Online!

  • 16:55 Czekamy na Was na kanale YouTube: SysOps/DevOps Polska
  • 17:00 Prelekcja #1: „Devops w trakcie transformacji” - Andrzej Reduta

    Rola devops w transformującej się organizacji, czyli rozmowa na temat tego, co powinien robić devops, a czego nie powinien. Andrzej opowie m.in. jak organizować pracę devopsów oraz gdzie jest ich miejsce. Wspólnie z Andrzejem przejdziecie m.in. przez różne rozumienia pojęcia devops, kulturę i rolę devops. Andrzej postara się też odpowiedzieć na pytania, czy devops jest developerem oraz czy devops jest częścią zespołu developerskiego?

    Andrzej Reduta - Technical Tribe Leader w T-mobile. W świecie IT od 20 lat, najpierw jako programista, potem jako Leader/ Delivery Manager. W trakcie swojej kariery zbudował kilkanaście, a może nawet kilkadziesiąt zespołów developerskich. Od waterfall-a do scrum-a. Od małych do dużych. Od task force-ów na kwartał po zespoły, które działały latami.

  • 18:00 Prelekcja #2: „SysOpsowe i DevOpsowe podsumowanie roku” - panel dyskusyjny

    Zapraszamy Was na SysOpsowe i DevOpsowe podsumowanie roku. Dyskusja na ostatnim SO/DO MeetUpie w tym roku należeć będzie do uczestników panelu, który poprowadzi Wojciech Urbański. Nasi paneliści pochylą się m.in. nad największymi sukcesami i porażkami, postarają się też wskazać tegoroczny gamechanger. Podzielą się także swoimi punktami widzenia i wskażą, co ich zdaniem było warte omówienia w kończącym się roku. Jesteście ciekawi, kogo będziecie mogli posłuchać? Koniecznie śledźcie nasze social media - wkrótce zdradzimy więcej szczegółów.

Sponsorami wydarzenia są:

Do wydarzenia można dołączyć pod linkiem:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport