fbpx

Eventy

12.12
2019

SysOps/DevOps Warszawa MeetUp #46

Aviva w Gdański Business Center, ul. Inflancka 4b

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps/DevOps mamy przyjemność zaprosić na czterdziesty szósty MeetUp w Warszawie!

 • 18:00 networking
 • 18:30 Prelekcja #1: 18:30 Prelekcja #1: ”Salesforce DX, czyli podejście DevOps w najpopularniejszym CRM na świecie” - Norbert Jędrychowski, Piotr Korzeń.

  Podczas prelekcji Uczestnicy poznają Salesforce, czyli najbardziej popularny i najszybciej rozwijający się CRM na świecie. Panowie pokażą jak wygląda tradycyjny proces developmentu na tej platformie oraz jakie są największe bolączki, z którymi boryka się programista. Następnie przedstawione zostanie nowoczesne podejście do procesu wytwarzania oprogramowania, jakie wnosi Salesforce DX. Słuchaczy nie ominie także porównanie tego modelu z innymi technologiami. Prelegenci odpowiedzą też na pytanie - czy SF DX to tak zwany 'game changer”?

  Norbert Jędrychowski to doświadczony administrator (7x Salesforce Certified), specjalizujący się w technicznym designie aplikacji, cyklu życia oprogramowania, jak również w procesach DevOps – wszystko to w ekosystemie Salesforce. Techniczne doświadczenie oraz umiejętności miękkie, pozwalają mu na wydajne planowanie, projektowanie i implementację kompleksowych rozwiązań „szytych na miarę” oraz dostarczanie ich na czas. Co więcej, Norbert ma szerokie doświadczenie we wspieraniu procesów Sales&Service i migracji do Lightning Expierience. Wszystkim tym umiejętnościom towarzyszy praktyczna znajomość metodologii Agile oraz procesów DevOps.

  Piotr Korzeń to certyfikowany (8x) specjalista technologii Salesforce. W swoim dorobku posiada certyfikat Application Architekt oraz Deployment Designer. Doświadczony administrator oraz developer specjalizujący się w procesach Continuous Integration & Continuous Delivery dla skomplikowanych projektów opartych o platformę Salesforce. Inżynier DevOps posiadający szeroką wiedzę z zakresu projektowania, tworzenia, utrzymywania oraz oceny zautomatyzowanych rozwiązań CI/CD.

 • 20:00 Teleturniej świąteczny: “Jeden z dziesięciu” – Ochotnicy

  Zapraszamy ochotników do zaprezentowania swojej wiedzy i wzięcia udziału w teleturnieju. Pytania, poruszające tematy z szeroko pojętego IT, zostaną przygotowane przez Organizatorów. Do odważnych świat należy, a my dodajemy prezenty 😉

 • 21:00 Networking i pizza!

  Tradycyjnie, po części merytorycznej zapraszamy wszystkich uczestników na gorącą pizzę i dalsze rozmowy w kuluarach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, dlatego zachęcamy do udziału. Nagrania z poprzednich MeetUpów, a niebawem i z tego, możecie znaleźć w serwisie YouTube i na naszym FanPage’u.

Sponsorami wydarzenia są:

Do wydarzenia można dołączyć pod linkiem:

Zobacz inne eventy

sysopsdevops o-nas background

O NAS

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli grupę na facebooku SysOps/DevOps Polska, która szybko zaczęła się rozrastać i dziś ma ponad 13000 użytkowników, a ich liczba stale rośnie! Rozmowy online nie wystarczyły. Zaczęli organizować w Warszawie cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps i DevOps.

Dzięki temu możemy spotkać się poza siecią, posłuchać prelekcji, wymienić technologiczne poglądy i doświadczenia z innymi uczestnikami eventu. MeetUpy rozrosły się i dziś spotykamy się też we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Każde miasto ma swoich prelegentów i słuchaczy, swój klimat i potencjał! 🙂