Eventy

16.03
2023

SysOps/DevOps Warszawa MeetUp #53

Vodeno, ul. Dobra 40 (Elektrownia Powiśle, budynek C, 2. piętro)

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps/DevOps mamy przyjemność zaprosić na pięćdziesiąty trzeci MeetUp w Warszawie!

Regulamin udziału w wydarzeniu stacjonarnym

 • 18:00 Networking
 • 18:15 Prelekcja #1: „DevOps as a platform - how we did it at iTechArt?” - Mateusz Adamek

  Podczas prelekcji Mateusza przyjrzymy się wykorzystaniu Kubernetes, Docker in Docker, Terraform, Ansible i GitOps w procesie CI/CD. Mateusz pokaże, jak łatwo można stworzyć skalowalne i wysoce dostępne rozwiązanie, gdy nie pracuje się w chmurze, ale lokalnie.

  Mateusz Adamek - Head of DevOps Tech Family, DevOps Team Lead. Wielki fan systemów i oprogramowania opartego na Linuxie - zwłaszcza Docker i Kubernetes. Z branżą IT związany od początku swojej kariery (od 2011 roku), z obszarem DevOps od 2016 roku. W 2021 roku dołączył do iTechArt jako lider obszaru DevOps. Jest odpowiedzialny za budowanie ścieżek kariery dla specjalistów DevOps oraz zapewnienie odpowiedniego poziomu kompetencji ekspertów firmy na tym polu.

 • 19:20 Prelekcja #2: “Chmury są efemeryczne i często ciekną” - Kamil Stawiarski

  Jakie szanse mają zaszyfrowane dane w starciu z administratorem chmury? Czy wydanie miliona monet na szyfrowanie bazy danych uchroni nas przed sprytnym adminem i jak daleko może się on posunąć? Na to i inne pytania spróbujemy odpowiedzieć na przykładzie KVM i baz danych Oracle.

  Kamil Stawiarski - zaklinacz bazy danych Oracle. Zwolennik dobrego wykonu i opowieści. Obecnie najmłodszy na świecie Oracle Certified Master. Założyciel ORA-600 i bloger (blog.ora-600.pl)

 • 20:30 Networking i pizza!

  Tradycyjnie, po części merytorycznej zapraszamy wszystkich uczestników na gorącą pizzę i dalsze rozmowy w kuluarach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, dlatego zachęcamy do udziału. Nagrania z poprzednich MeetUpów, a niebawem i z tego, możecie znaleźć w serwisie YouTube i na naszym FanPage’u.

Sponsorami wydarzenia są:

Do wydarzenia można dołączyć pod linkiem:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Summary
Event
SysOps/DevOps Warszawa MeetUp #53
Location
Vodeno, ul. Dobra 40,Warszawa,
Starting on
16 marzec 2023
Ending on
16 marzec 2023
Offer Price
Pobierz raport