Eventy

14.09
2023

SysOps/DevOps Warszawa MeetUp #57

Allegro Tech, Fabryka Norblina, ul. Żelazna 51/53

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps/DevOps mamy przyjemność zaprosić na pięćdziesiąty siódmy MeetUp w Warszawie!

Regulamin udziału w wydarzeniu stacjonarnym

 • 18:00 Networking
 • 18:15 Prelekcja #1: „Bezpieczeństwo danych w systemie macOS - to podstawa i komfort Twojej pracy” - Grzegorz Mamorski

  W dzisiejszych czasach każdy z nas narażony jest na kradzież danych, zarówno tych prywatnych jak i służbowych. Urządzenia, na których pracujemy powinny być z założenia bezpieczne – i właśnie takie rozwiązanie gwarantuje Apple. Prezentacja Grzegorza porusza następujące obszary: bezpieczeństwo systemów iOS, iPadOS, MacOS, w tym aktualizacje, szyfrowanie, Touch ID/ Face ID, dane użytkownika oraz pracę aplikacji. Dlaczego akurat te obszary i dlaczego w takiej formie będziecie mieli okazję dopytać w trakcie sesji Q&A.

  Grzegorz Mamorski - Business Development Manager w INNERGO. Zajmuje się dopasowywaniem rozwiązań Apple do potrzeb klienta biznesowego – sprzętu oraz usług dedykowanych dla firm. Prywatnie miłośnik motoryzacji i posiadacz zabytkowych pojazdów.

 • 19:20 Prelekcja #2: „Ways to extend AWS Cloud to your datacenter” - Michał Gawlik

  Cała infrastruktura fizyczna serwerowni jest zaprojektowana na określoną pojemność. Gdy jesteśmy już blisko jej wykorzystania pojawia się dylemat, zainwestować więcej kapitału i rozbudowywać? A może jest inny sposób? Czy możemy wykorzystać istniejącą infrastrukturę w połączeniu z AWS Cloud? Czy możemy wykorzystać usługi przechowywania w chmurze AWS Cloud do zabezpieczenia naszych danych? Dołącz do tej sesji, aby poznać odpowiedzi na powyższe pytania i zrozumieć jak rozszerzyć AWS Cloud na swoją serwerownię w łatwy i wydajny sposób.

  Michał Gawlik - Projektant systemów, integrator, architekt rozwiązań. Skoncentrowany na dostarczaniu najlepszych i niezawodnych rozwiązań dla klientów. Pasjonat chmur, automatyzacji (DevOps) i magii czarnego ekranu. Od lat zaangażowany w projekty związane z zarządzaniem danymi i analityką. Głęboko przekonany, że ciągłe zdobywanie wiedzy nie jest pustym frazesem.

 • 20:30 Networking i pizza!

  Tradycyjnie, po części merytorycznej zapraszamy wszystkich uczestników na gorącą pizzę i dalsze rozmowy w kuluarach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, dlatego zachęcamy do udziału. Nagrania z poprzednich MeetUpów, a niebawem i z tego, możecie znaleźć w serwisie YouTube i na naszym FanPage’u.

Partnerami wydarzenia są:

Do wydarzenia można dołączyć pod linkiem:

Zobacz inne eventy

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Summary
Event
SysOps/DevOps Warszawa MeetUp #57
Location
Allegro Tech, Fabryka Norblina, ul. Żelazna 51/53,Warszawa,
Starting on
14 wrzesień 2023
Ending on
14 wrzesień 2023
Offer Price
Pobierz raport