Eventy

15.05
2024

SysOps/DevOps Wrocław MeetUp #18

biuro Grape Up, ul. Jaworska 11-13, budynek A, piętro I

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps/DevOps mamy przyjemność zaprosić na osiemnasty MeetUp we Wrocławiu!

Regulamin udziału w wydarzeniu stacjonarnym

 • 18:00 Networking
 • 18:15 Prelekcja #1: „Praktyczne aspekty implementacji sztucznej inteligencji na platformie Azure w Twoich aplikacjach” - Michał Jankowski

  Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak wzbogacić aplikację o zaawansowane funkcje oparte na sztucznej inteligencji? Proces ten jest dziś prostszy niż kiedykolwiek wcześniej. W swojej prezentacji Michał przybliży nam możliwości, jakie oferuje Microsoft Azure w zakresie integracji SI. Razem z nim zanurzmy się w tej technologii, badając kluczowe funkcjonalności, takie jak rozpoznawanie obrazów, dźwięku, pisma odręcznego, identyfikację twarzy i implementację czatu. Przeanalizujemy, jak subtelna zmiana perspektywy może otworzyć drzwi do efektywnego wykorzystania tych predefiniowanych narzędzi. Dodatkowo, nasz prelegent pokaże, jak łatwo jest wdrażać innowacje z zakresu AI w dowolnej aplikacji.

  Michał Jankowski - doświadczony architekt, projektant, lider zespołu, trener oraz pasjonat technologii, odznaczony tytułem MVP Microsoft w kategorii Azure. W swojej karierze zawodowej głównie tworzył aplikacje na platformę .NET dla czołowych firm na świecie. Specjalizuje się w rozwoju aplikacji internetowych, zwłaszcza na platformie Azure. Aktualnie Michał skupia się na wdrażaniu innowacyjnych technologii w organizacjach, takich jak informatyka kwantowa, low-code oraz GenAI.

 • 19:20 Prelekcja #2: „DevOps w branży GameDev, czyli jak optymalizować produkcję gier” - Mikołaj Kurcin

  Produkcja gier może być czasochłonna i problematyczna, w szczególności dla osób nietechnicznych. Mikołaj pokaże, jakie wyzwania stawia GameDev dla DevOpsa. Przedstawi również, jak wygląda proces budowania silnika i gry oraz opowie, w których miejscach udaje się zaoszczędzić czas i jak to wszystko zmieścić w budżecie.

  Mikołaj Kurcin - DevOps z wieloletnim doświadczeniem w branży GameDev. Wspiera na co dzień wielu specjalistów z różnych, często odległych dziedzin, pozwalając efektywnie tworzyć cyfrowe doznania. Przez ostatnie lata tworzył środowiska developerskie dla gier opartych na Unreal Engine 5. Brał udział w tworzeniu takich tytułów jak Evil West, Shadow Warrior 3, czy Trek to Yomi.

 • 20:15 Networking i pizza!

  Tradycyjnie, po części merytorycznej zapraszamy wszystkich uczestników na gorącą pizzę i dalsze rozmowy w kuluarach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, dlatego zachęcamy do udziału. Nagrania z poprzednich MeetUpów, a niebawem i z tego, możecie znaleźć w serwisie YouTube i na naszym FanPage’u.

Partnerami wydarzenia są:

Do wydarzenia można dołączyć pod linkiem:

Zobacz inne eventy

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Summary
Event
SysOps/DevOps Wrocław MeetUp #18
Location
biuro Grape Up, ul. Jaworska 11-13,Wrocław,
Starting on
15 maj 2024
Ending on
15 maj 2024
Offer Price
Pobierz raport