Multimedia

Prelegent:
Michał Giergielewicz

[#292​] Od Rsync do Kubernetes. Jak wygląda wdrażanie CI/CD w złożonym środowisku

CI/CD nie jest narzędziem, nie da się go tak po prostu “wdrożyć”. CI/CD to proces, który często wymaga przekształcenia organizacji, aby się do niego dopasować. Przykład takiej transformacji zaprezentuje Michał Giergielewicz w czasie drugiej prelekcji. Przedstawi również kilka przykładów z obszaru budowania i testowania aplikacji, które stanowiły dla jego zespołu największe wyzwanie.

Zobacz także:

sysopsdevops o-nas background

O NAS

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli grupę na facebooku SysOps/DevOps Polska, która szybko zaczęła się rozrastać i dziś ma ponad 13000 użytkowników, a ich liczba stale rośnie! Rozmowy online nie wystarczyły. Zaczęli organizować w Warszawie cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps i DevOps.

Dzięki temu możemy spotkać się poza siecią, posłuchać prelekcji, wymienić technologiczne poglądy i doświadczenia z innymi uczestnikami eventu. MeetUpy rozrosły się i dziś spotykamy się też we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Każde miasto ma swoich prelegentów i słuchaczy, swój klimat i potencjał! 🙂