Multimedia

Prelegent:
Mariusz Rybusiński

[#294] Nowe możliwości wykonywania i odtwarzania backupów

W ostatnim czasie backup staje się coraz ważniejszy. Każdy miał na pewno przypadek, że utracił jakieś dane. Awarie zdarzają się nawet globalnym dostawcom chmury. Jako że Veeam specjalizuje się w backupach, podczas tej prezentacji Mariusz Rybusiński przedstawi nowości backupowe, które pojawiły się w ostatnim półroczu. Opowie również, jak je najefektywniej wykorzystać.

Zobacz także:

sysopsdevops o-nas background

O NAS

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli grupę na facebooku SysOps/DevOps Polska, która szybko zaczęła się rozrastać i dziś ma ponad 13000 użytkowników, a ich liczba stale rośnie! Rozmowy online nie wystarczyły. Zaczęli organizować w Warszawie cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps i DevOps.

Dzięki temu możemy spotkać się poza siecią, posłuchać prelekcji, wymienić technologiczne poglądy i doświadczenia z innymi uczestnikami eventu. MeetUpy rozrosły się i dziś spotykamy się też we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Każde miasto ma swoich prelegentów i słuchaczy, swój klimat i potencjał! 🙂