Multimedia

Prelegent:
Bartosz Niwiński, Marcin Mrowiec

[#297] Continuous Delivery przy użyciu Feature Flags i jego wpływ na Customer Experience

W firmach, w których oprogramowanie pełni krytyczną rolę w modelu biznesowym, a Customer Experience to jedna z najważniejszych metryk, istnieje bezpośrednie przełożenie pomiędzy modelem dostarczania aplikacji, a wynikami biznesowymi. Taki biznes to ciągła walka o satysfakcję coraz bardziej wymagającego, zmieniającego się klienta. W żadnym innym biznesie nie ma tylu nieprzewidywalnych zmiennych. Wpływają one na konieczność szybkich modyfikacji w aplikacjach – liczonych często w minutach lub godzinach! A to wszystko musi być dostarczane w sposób bezpieczny i wydajny. Sprawdź jak między innymi: wydawać zmiany szybko i często, czy też zwiększać wydajność developmentu wykorzystując narzędzie CloudBees Feature Management.

Zobacz także:

sysopsdevops o-nas background

O NAS

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli grupę na facebooku SysOps/DevOps Polska, która szybko zaczęła się rozrastać i dziś ma ponad 13000 użytkowników, a ich liczba stale rośnie! Rozmowy online nie wystarczyły. Zaczęli organizować w Warszawie cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps i DevOps.

Dzięki temu możemy spotkać się poza siecią, posłuchać prelekcji, wymienić technologiczne poglądy i doświadczenia z innymi uczestnikami eventu. MeetUpy rozrosły się i dziś spotykamy się też we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Każde miasto ma swoich prelegentów i słuchaczy, swój klimat i potencjał! 🙂