Multimedia

Prelegent:
Roman Demachkovych

[#304] Digital Transformation at Scale with Inner Sourcing

Prezentacja ta zostanie poświęcona głównym aspektom metodologii Inner Source, która pomogła w chmurowej transformacji na dużą skalę. Nawet prosty system staje się skomplikowany, gdy wymagana jest skalowalność. Szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy dostarczanie oprogramowania stało się znacznie szybsze niż kiedyś. Zastosowanie podejścia Inner Source w Virtuslab pomogło stworzyć kulturę dzielenia się, a to przełożyło się na brak duplikacji kodu i problemów z bezpieczeństwem, poprawiając jakość i kompatybilność komponentów w przestrzeni platform chmurowych. Więc: “Let’s Learn, Use and Share”.

Zobacz także:

sysopsdevops o-nas background

O NAS

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli grupę na facebooku SysOps/DevOps Polska, która szybko zaczęła się rozrastać i dziś ma ponad 13000 użytkowników, a ich liczba stale rośnie! Rozmowy online nie wystarczyły. Zaczęli organizować w Warszawie cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps i DevOps.

Dzięki temu możemy spotkać się poza siecią, posłuchać prelekcji, wymienić technologiczne poglądy i doświadczenia z innymi uczestnikami eventu. MeetUpy rozrosły się i dziś spotykamy się też we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Każde miasto ma swoich prelegentów i słuchaczy, swój klimat i potencjał! 🙂