Multimedia

Prelegent:
Grzegorz Bołtuć i Radosław Zduński

[#309] Datadog – Modern Cloud Monitoring as a Service

DataDog jest nowoczesną platformą do monitorowania sieci, infrastruktury, aplikacji, konteneryzacji oraz notyfikacji na wielu poziomach. Jest ona podzielona na 9 modułów, a co ciekawe, przy wykorzystaniu rozwiązań SaaSowych, każdy z nich możemy stosować osobno. Dzięki DD otrzymujemy także system monitorowania All in One. Podczas prezentacji dowiecie się, jak wykorzystać to narzędzie w różnych infrastrukturach oraz na czym skupić swoją uwagę, chcąc pomóc klientowi w szybkiej i skutecznej pracy.

Zobacz także:

sysopsdevops o-nas background

O NAS

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli grupę na facebooku SysOps/DevOps Polska, która szybko zaczęła się rozrastać i dziś ma ponad 13000 użytkowników, a ich liczba stale rośnie! Rozmowy online nie wystarczyły. Zaczęli organizować w Warszawie cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps i DevOps.

Dzięki temu możemy spotkać się poza siecią, posłuchać prelekcji, wymienić technologiczne poglądy i doświadczenia z innymi uczestnikami eventu. MeetUpy rozrosły się i dziś spotykamy się też we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Każde miasto ma swoich prelegentów i słuchaczy, swój klimat i potencjał! 🙂