Multimedia

Prelegent:
Sławomir Chiliński

[#314] Packer factory – oszczędzaj czas, buduj bezpiecznie

O budowie obrazów przy użyciu HashiCorp Packer powiedziano wiele i jeszcze więcej napisano. Spotykane w sieci poradniki, dotyczą jednak głównie rozwiązań przygotowanych dla systemów operacyjnych Linux. Tymczasem nasz prelegent skupi się na tym, jak wygląda budowa obrazu wirtualnego serwera z systemem operacyjnym Microsoft Windows Server. Jakie problemy napotkał i co tak naprawdę możemy w takim obrazie umieścić? Dowiecie się z prelekcji.

Zobacz także:

sysopsdevops o-nas background

O NAS

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli grupę na facebooku SysOps/DevOps Polska, która szybko zaczęła się rozrastać i dziś ma ponad 13000 użytkowników, a ich liczba stale rośnie! Rozmowy online nie wystarczyły. Zaczęli organizować w Warszawie cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps i DevOps.

Dzięki temu możemy spotkać się poza siecią, posłuchać prelekcji, wymienić technologiczne poglądy i doświadczenia z innymi uczestnikami eventu. MeetUpy rozrosły się i dziś spotykamy się też we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Każde miasto ma swoich prelegentów i słuchaczy, swój klimat i potencjał! 🙂