Multimedia

Prelegent:
Michał Borowicz, Maciej Mazur

[#323] SIEM w AWS

Michał Borowicz i Maciej Mazur wprowadzą nas w temat SIEM. Odpowiedzą na pytania, jakie informacje i po co, możemy agregować oraz najważniejsze: po co mi w ogóle SIEM? Poruszą też temat AWS Security Hub – czyli podejścia do SIEM proponowanego przez Amazon (shared responsibility model). Nie zabraknie informacji o benchmarkach security środowiska i compliance i certyfikacji.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.