Multimedia

Prelegent:
Artur Poczekalewicz

[#325] Bezpieczeństwo kontenerów w środowiskach Kubernetes

Podczas prezentacji zostaną pokazane aspekty związane z bezpieczeństwem kontenerów w środowiskach Kubernetes. Poruszone będą zarówno wątki bezpieczeństwa obrazów, kwestii sieciowych, jak i dbania o bezpieczeństwo już uruchomionych aplikacji w klastrach. Podczas live-demo będzie można zobaczyć przykładowy atak na aplikację kontenerową i to, w jaki sposób można zapobiegać takim incydentom.

Więcej informacji o firmie Red Hat na stronie: https://www.redhat.com/en

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.