Multimedia

Prelegent:
Faith Olapade

[#329] AWS CI/CD (Github actions + CodeBuild)

PL
AWS CodePipeline jest wspaniałym narzędziem, ale ma też swoje wady – ograniczone triggery i wsparcie dla kontroli źródeł zewnętrznych (3rd party source). Github actions jest interesującym zamiennikiem dla CodePipeline i ciekawym dodatkiem do zestawu narzędzi każdego inżyniera AWS DevOps.

ENG
AWS CodePipeline is a beautiful tool, but it definitely has it short comings – limited triggers, and support for 3rd party source control. Github actions is an interesting replacement for CodePipeline, and an interesting addition to the toolbox of every AWS DevOps engineer.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.