Multimedia

Prelegent:
Dawid Prus

[#331] Splątana architektura czyli jak ogarnąć nakładające się sieci IP

Fuzje dużych ISP, jak i mniejszych firm biurowych, mogą spowodować konflikty adresacji. Czasami zmiana puli adresowych nie jest rozwiązaniem, na jakie jesteśmy gotowi. Jak zatem poradzić sobie z widokiem na sieć z wielu różnych perspektyw, jak stworzyć aplikację “świadomą” takich różnic oraz jak obejść ograniczenia obsługi ruchu IPv6 w chmurach publicznych? Dawid opowie, jak z tymi i podobnymi problemami, radzi sobie dostawca zunifikowanego systemu zarządzania urządzeniami klienckimi, tak by z powodzeniem świadczyć usługi na poziomie największych telekomów z całego świata.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.