Multimedia

Prelegent:

[#333] GRA ŚWIĄTECZNA 2021 – “5 Sekund”

Jak zawsze na ostatnim w roku MeetUpie, mamy dla Was niespodziankę! Koniec roku zbliża się nieubłaganie, trwa nerwowe zamykanie projektów, więc wszystkim przyda się chwila oddechu. Dlatego, jak co roku, drugi slot techniczny wydarzenia poświęcamy grom i zabawom. Tym razem dołączcie do nas i zmierzcie się z współzawodnikami w rozgrywce w 5 sekund – 5 uczestników, 5 rund, 5 pytań w każdej rundzie i 5 sekund na odpowiedź. Na zwycięzcę czeka ciekawa nagroda, o którą z pewnością warto powalczyć. 🙂 Wydarzenie poprowadzą Mariusz Dalewski i Paweł Ufnalewski – założyciele Fundacji SysOps/DevOps Polska.

Sponsorem nagrody głównej była firma Softserve: https://www.softserveinc.com/en-us

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.