Multimedia

Prelegent:
Aaron S. Joyner

[#349] SansShell: A non-interactive local host agent

ENG

SansShell is a new secure building block for automation and emergency response. Snowflake is excited to open source it, and eager to share both the code and these patterns for infrastructure management. The goal is to provide a safer way to change VMs with better review in advance, and a better audit trail after-the-fact.

PL

SansShell to nowy, bezpieczny moduł do automatyzacji i reagowania w sytuacjach kryzysowych. Snowflake cieszy się, że może udostępnić go na zasadach open source i chętnie podzieli się zarówno kodem, jak i wzorcami zarządzania infrastrukturą. Celem jest zapewnienie bezpieczniejszego sposobu zmieniania maszyn wirtualnych, z lepszą kontrolą przed zmianą i lepszą ścieżką audytu po fakcie.

Are you interested in working for Snowflake?

Take a look at their website: https://careers.snowflake.com/us/en/warsaw-poland

We also invite you to our Partner’s channel: https://www.youtube.com/c/SnowflakeInc

Jesteście zainteresowani pracą w firmie Snowflake?

Zajrzyjcie na ich stronę: https://careers.snowflake.com/us/en/warsaw-poland

Zapraszamy również na kanał naszego Partnera: https://www.youtube.com/c/SnowflakeInc

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.