Multimedia

Prelegent:
Marek Martofel

[#352] Red Hat OpenShift, spojrzenie na dostarczanie aplikacji

Tworzenie aplikacji to, jak wszyscy wiecie, proces wieloetapowy, często mozolny i ryzykowny. W drodze przez architekturę, kodowanie, testowanie aż po dostarczenie gotowego do pracy produktu, może wydarzyć się wiele. Dlatego nasz prelegent chciałby pochylić się wraz z Wami nad tematem ‘dostarczania’ aplikacji, w szczególności tych bardziej nowoczesnych… nazwijmy je po imieniu – Cloud Native 🙂 Krótka prezentacja Marka wsparta implementacją na żywo pozwoli Wam na zapoznanie się z nowoczesnymi metodami dostarczania aplikacji w środowisku Red Hat OpenShift Container Platform.

Więcej informacji o firmie Red Hat na stronie: https://www.redhat.com/en

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.