Multimedia

Prelegent:
Mateusz Czerniawski

[#358] Microsoft Sentinel – czy SaaC jest możliwy?

CI/CD coraz śmielej wkracza do świata adminów i codziennych zadań, jak to jednak wygląda w świecie SIEMów? Porozmawiamy czy ‘SoC as a Code’ (SaaC) w przypadku Sentinela – czyli SIEMa w chmurze od Microsoftu – jest w ogóle możliwy. Zobaczymy czy są to mrzonki speców od marketingu, czy też umiejętności DevOpsa mogą się przydać w dziale SoC. Przejdziemy też przez praktyczne możliwości, jake oferuje ‘Content Management’ w Sentinelu. UWAGA – spotkanie może zawierać śladowe ilości informacji o tym, jak działa Sentinel/Microsoft Defender.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport