Multimedia

Prelegent:
Oleksii Pashkovskyi

[#368] IT infrastructure Transformation to the Cloud Azure case

Mamy wiele narzędzi i perspektywicznych technologii, które mogą ułatwić nam pracę, obniżyć koszty i zmniejszyć bałagan w realizacji procesów IT i ALM w przedsiębiorstwie. Ale jak dokonać właściwego wyboru technologii, dostawcy, platformy, aby przekształcić IT i osiągnąć te korzyści? Nasz prelegent opowie swoją historię takiej transformacji.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport