Multimedia

Prelegent:
Nikolay Markov

[#379] Cloud adoption challenges

ENG

The majority of organizations nowadays are using cloud, some already adopted it, others are at the beginning of adopting it. On this meetup Nikolay will share with you why is important to follow the formal approach of the Cloud Adoption Framework and how it can help us in different stages in this challenging journey.

PL

Większość organizacji korzysta obecnie z chmury, niektóre już ją w pełni wdrożyły, inne są na początku drogi. Podczas meetupu Nikolay opowie, dlaczego ważne jest stosowanie formalnego podejścia Cloud Adoption Framework i jak może ono pomóc nam na różnych etapach tej trudnej podróży.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.