Multimedia

Prelegent:
Marek Grabarz

[#383] Jak odpowiednio zabezpieczyć swoje API w Azure – OWASP API Security Project

W obecnym świecie większość budowanych rozwiązań opiera się o API. Z drugiej strony liczba ataków na nasze rozwiązania i infrastrukturę ustawicznie rośnie. Podczas sesji Marek postara się zaprezentować, jak za pomocą rozwiązań Microsoft Azure możecie zabezpieczyć swoje API. Na warsztat weźmie listę TOP 10 dla API opublikowaną przez OWASP i wspólnie wdrożycie zabezpieczenia dla każdego z jej elementów.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.