Multimedia

Prelegent:
Jakub Muszyński

[#386] Skynet – how to build it? Indestructible infrastructure

PL

Jesteśmy blisko stworzenia środowisk, które nigdy nie zawodzą! Jakie są kluczowe elementy odpornej infrastruktury, jak możemy złagodzić ewentualną katastrofę? Spróbujmy zbudować samouzdrawiającą platformę obliczeniową.

ENG

We are on the edge of the never-failing environments! What are the key parts of resilient infrastructure, how can we mitigate a possible disaster? Let’s try to build a self-healing compute platform.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport