Multimedia

Prelegent:
Paweł Piwosz

[#394] Zaprojektuj CI/CD w skali całej Organizacji!

CI/CD jest proste, prawda? My jednak zrobimy krok wstecz i popatrzymy na CI/CD nie tylko jako techniczny sposób dostarczenia kodu, ale jako cały proces na poziomie Organizacji. Popatrzymy na projektowanie całego procesu, który jest krwioobiegiem w ciele, jakim jest Organizacja. Sprawdzimy też, jak rozmawiać o CI/CD na rożnych poziomach w Organizacji i upewnić się, że CI/CD działa sprawnie i skutecznie.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport